reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Część Mamusie :-)
Komplikacje z urządzeniami elektrycznymi i odłączyło mnie od internetowego świata. Ale już po wracam:-)

Pat'
Bidulko, podziwia że to wszystko wytrzymalas. Twarda Sztuka! Gratulacje, niech rośnie maluszek:-)

Szaj,
To dobrze dobrze niech je jeśli jej smakuje:-) moja właśnie je rzadko ale jak się dossie to 20 min. Ale w zasadzie to nie wiem ile zjada. Lece na czuja i jak na razie wszystko gra. :-)
 
Trzy mam kciuki za przyszłe rodzące :-) !
I jeśli się przyda moja rada to radze się zrelaksowac i pozytywnie nastawić. I słuchać komend położnych. :-)

Aha a przed porodem jak mi lewatywe robiła to powiedziała że mam hemodupka. Tu była o ty m rozmowa bo niektóre z Was to mają. Ale to możliwe że ja miałam i nic o tym nie wiedziałam??? To powinno mnie bolec przecież. Juz nie wiem czy dalej to mam czy nie. A Wy macie?
 
Ja chyba z uwagi na niedawny poród i kilkudniowe niemowlę bym jechała... Chyba, Że możesz gdzies zadzwonic i poprosić o poradę telefonicznie bo wiadomo, ze na dyżur to różne przypadki trafiają....
 
reklama
Myla na pewno nie ma Lei, Pat, Muminek, Dygotkaa, Szaj i nie wiem kto jeszcze.

ejj noo przeciez uzupelnialam liste na biezaco i wszystkie sa :)

wlasnie wrocilam z imprezki
zostawilam mala z odciagnietym mlekiem z mezem i wybylam
ale nie moglam sie zrelaksowac do konca ciagle myslalam czy mala nie ryczy :/
wrocilam na karmienie na 23 i okazalo sie ze malutka przespala pieknie cala moja nieobecnosc :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry