reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Zapomnialam napisac, Kifsi jak ja cie pominelam na liscie?:sorry2: No to oczko mamy.

Myla ty to tylko straszysz, urodzisz w koncu czy nie?

Ja zaraz sprubuje isc spac bo mam na 8 rano wizyte:szok: USG nawet mam miec:tak:
 
Cześć kwietniowki. Witałam się z Wami jakoś na początku ciąży ale później przestałam się udzielać. Jjednak przyznam się że do Was zagladalam i podczytywalam. Teraz pisze z prośbą o radę. Od ponad 3h mam dość bolesne skurcze co około 5 min. Myślicie że mogą się jeszcze okazać skurczami przepowiadajacymi czy powinnam się już zbierać do szpitala?
 
No właśnie nie wiem czy będę do niego chodziła po porodzie. Bo ja mam z pracy w luxmedzie za darmo, ale nie znalazłam do tej pory tam fajnego ginekologa, ale chyba znowu zacznę szukać :). A teraz w ciąży chodziłam do tego i mu płaciłam bo miał bardzo dobre opinie, szczególnie przy trudnych ciążach i mam jego gabinet pod domem.

Wiedziałam, że Wy kobitki mnie zrozumiecie, że miłe słowo jest ważne dla kobiety w 39 tygodniu. No jednak przez te 8 miesiecy sie z nim regularnie widywalam, częsciej niż ze znajomymi :) Więc liczyłam na chociaż jedno zdanie - będzie dobrze, trzymam kciuki. Oczywiście mój M się ze mnie śmieje i mówi, ze przesadzam, że on takich pacjentek jak ja ma mnóstwo. Może ma, ale każda chce sie poczuć wyjątkowo :)
Sharmota to dopytaj sie w szpitalu w którym chcesz rodzić o ten gbs, w jakim zakresie on ma byc. Co do ktg to mi polozna mówiła, że mam się zgłosić tam, gdzie chce rodzić w dniu terminu jeżeli do tej pory nie urodzę
 
Dzięki dziewczyny za odzew. Wzięłam prysznic jakieś pół godz. temu i teraz skurcze są rzadziej. Nie chce jechać niepotrzebnie, bo muszę całość zorganizować logistyczne ;) po pierwsze zadzwonić do teściowej i poprosić żeby przyjechała do mojego śpiącego synka - a nie chce później słuchać że przez moje schizy ona miała zrypana noc...
 
reklama
Vesunna,
ale oczywiście, że tak. Do jakiegokolwiek lekarza jak się idzie prywatnie to oczekuje się jakiejś takiej indywidualnej opieki i troski z jego strony. Zawsze to jakoś bezpieczniej i pewniej się człowiek czuje.
Lekarz z NFZ, może czasem nie mieć czasu, i na szybkości przyjmuje jednego pacjenta za drugim- takie realia, ale w momencie, kiedy się idzie do konkretnego, wybranego, któremu się dodatkowo płaci, to się oczekuje, widać nie wszyscy doktorkowie to wiedzą, albo już im się po prostu nie chce..
Tak, jutro mam ważny dzień, już bez żartów, poustalać i dowiedzieć się co i jak z tymi badaniami, terminami i gbs-ami.

a ja zamiast spać to podłogi pomyłam, nóżki ogoliłam, zjadłam 3\4 pomarańczy ( już czuję tą zgagę...;(((() i w torebce muszę posprzątać. A wstać o 6. Ostatnio wsumie tak wstaję, bo spać nie mogę, ale znając życie jutro będę chciała spać.. haha;)


Aha, Mamusie, które poród mają już za sobą. Prawdą jest to, że dziecko w brzuchu się przyzwyczaja do trybu życia i później tak funkcjonuje? Że np jeśli chodzisz regularnie spać w ciąży mniej więcej 23, to dziecko później też trzyma się określonych pór?? ;)
 
Do góry