reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
ooo Myla ja na porodowce skurcze mialam na poziomie 40 ;) a ty juz masz 80 niezle

Szaj do magicznych 7 cm jeszcze troche masz :) takze na pewno zdazysz :) potem ostatnie 3 cm ida duzo szybciej
a nawet na partych mozna nie przec przez dlugi okres czasu takze spoko :)

Karina moja tez sobie robi w nocy przerwe w spaniu a ja potem na rzesach chodze i dosypiam w dzien :/
wogole mala jest cwana jak nie wiem - traktuje moje piersi jak smoczek :/ jak nie ma cos w buzi to budzi sie natychmiast prawie a smokiem pluje jak nie wiem a przez to brodawki mam takie bolace ze szok - nie dosc ze dupa boli to i cycki :/
aaa i na Kp nie zrobila kupy od 3 dni - nie prezy sie , baki puszcza, je duzo i sika duzo wiec chyba jest ok polozna powinna w najblizszych dniach mnie odwiedzic to dopytam jeszcze
 
Wieoszość, nie jest nas za duzo :D Chodakowska lubie, tylo podkreslam, ze jak ktos nigdy nie cwiczył i zacznie od np. skalpela to ja "znielubi". Mi sie jej treningi podobaja.
 
reklama
Do góry