reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Sataga,
leż spokojnie w takim razie, niech badają, sprawdzają, oby wszystko było dobrze. =))

AniaK,
ale bądź czujna, czasem lepiej niepotrzebnie pojechać i sprawdzić,ale mieć pewność i spokojnie czekać wtedy. Spokojnej nocki. ;)
 
Sataga, kciuki, może Cię już zostawią i wywołają poród.

Sharmota, co do trybu życia dziecka trudno mi powiedzieć. Ja bardzo mało spałam, kładłam się ok. 23-24, a wstawałam już o 6 i w dzień nie mogłam zasnąć, Małgosia non sto w brzuchu się ruszała i myslałam, że jest taka aktywna, że po porodzie spać mi nie da. Tymczasem Małgonia większość czasu śpi i ona przez sen ciagle wierzga nóżkami i rączkami, dosłownie co chwilę się przeciąga, wyma****e łapkami, kuli się i prostuje. Tzn. od kilku dni już mniej śpi, ale to przecież normalne. Ma już takie 3-godz. okresy aktywności, wtedy się rozgląda i ładnie sobie leży, również bardzo się ruszając. Czasem zapłacze - wycwaniła się już, bo na rękach się uspokaja, robi tak, że zapłacze raz i czeka na reakcje, jak jej nie ma, to płacze dalej, a jak ja bierzemy na ręce, to się uspokaja :-)
 
Dzisiaj nie rodzę. Przeniesli mnie do normalnej sali. Mloda wysoko. Rozwarcie na palec, czop jesli był to po badaniu go nie ma. Myślałam, ze mi oczy wyjda tak bolalo ( czuje glowke ale wysoko ) zobaczymy co ze mna zrobia jutro po ktg. Możliwe ze mnie kroic będą. Mloda co prawda nie duża ale z granica błędu to mogę z moim wzrostem nie dać rady... teraz lece spac bo jutro mam sale zmienic bo dzisiaj to w rakiej izolatce :) dobranoc. Mam nadzieje ze nie będą mnie trzymać do 17...
 
Ostatnia edycja:
Sataga, a w którym szpitalu jesteś?
Tyle rodzących, że jesteś na jakiejś odrębnej sali?
Trzymam kciuki aby szybko działali i abyś nie musiała się juz dłużej stresować!!!!
 
Doli,
nie wiem czemu, ale taki sam miałam stosunek do Chodakowskiej jak Ty;) I wybierałam Mel B jak już.
A ja to bym chciała mieć apetyt. Już mi wszystko jedno przytyję, nie przytyję. A nie mogę. No dziś np zjadłam 5 pierogów, szklankę kefiru(uwielbiam) ido teraz czuję się tak zapchana, że jak piję wodę, to cofa mi się, jakby już miejsca nie było..

Margo,
wyrazy współczucia jeśli chodzi o Teściową..To przykre. Ale dobrze, że WY już do domku..:)

Natasza,
i jak Adaś? Urósł dużo? Tak się mówi, że dzieci z tygodnia na tydzień wyrastają z ubranek, prawda to ..?;)

Szaj,
jedz, jedz ile wlezie;D

MUMINEK,
w którym jesteś tygodniu bo, Tobie to się chyba najbardziej spieszy..;p?:)


Karina,
ajjjć, uważaj z tym kichaniem. zawsze jak nie urok to...

Olusia,
to poczatki, wszyscy powinni pomagać i korzystaj z tego. A jak sie wdrożysz, to sama pewnie będziesz wszystko ogarniać:D

Co druga z Was to dziś na ktg leciała, To i ja zadzwoniłam do Ryśka i zmieniłam wizytę z piątku na jutro. na 7 rano (!) ajjjjajaj.
Muszę zapisać wszystkie pytania, bo jak jestem tam, to o wszystkim zapominam.
Powiedział ostatnio, że po porodzie obie dostaniemy antybiotyk. A ja w zasadzie już nie wiem dlaczego. Coś z tym gbs-em czy co..
A dziś skończyłam brać Macmiror i Zinnat więc spokojnajestem , że jutro ta wizyta. Bo Macmiror nie zadziałał. Dalej mam chyba tą infekcję, bo ciągle coś cieknie i cieknie..

Sharmota pewnie ze mi się spieszy:) zaczęłam wczoraj 40 tydzień i nic:) a tak miało być ciężko utrzymać się do terminu:) wczoraj polozna się śmiała ze to klasyka gatunku, te zagrożone przenoszą a te zdrowe rodza wczesniej:)
 
reklama
Do góry