reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Sataga powodzenia!!!!! :D

Myla sorry ale nic mi się już nie śniło :( urodzisz w grudniu 2017

Ja jadę na badania za chwilę... Jeszcze tylko nasikac do tej mini fiolki :/
 
reklama
Sataga nie kombinuj tylko przyj! musisz rozwiązać worek z porodami, może wtedy moja gwiazda się trochę też ruszy;)
Kuklaki kciukasy za wizytę:)
Myla matko nas za znowu postraszyłas i nic!
ja wczoraj znowu cały dzień lazilam jak durna, potem jechałam na szmacie i generalnie nogi mi już do tylka wchodziły ale oczywiście leniwa księżniczka nie poczuła się w obowiązku zareagować:/ co za leniwa bestyjka:/ a jak znam złośliwe geny mojego męża, które młoda na pewno przejęła, to jej obecne lenistwo nijak się nie przełoży na pozabrzuchowe zycie:):):)
 
Sataga sie wcina w kolejkę! :tak:

Nie no ja musze urodzić przed Dolina, gdzie tu sprawiedliwość, jedne lezą z odnawialna zerowa szyjka bez odnawialnego czopa i rodzą przed terminem a człowiek zapitala jak głupi podłogi na kolanach szoruje i niiic :wściekła/y:

Ja dzis tez jakos w kratkę spałam ale czuje sie nawet w miarę...
 
Dzień dobry. Ja,spalam z jedna siusiu pobudką. Nawet nie wiem kiedy starsza przywędrowała do nas.
Hmmm 40 tydzień donoszone a mi się rodzic jednak nie chce...
 
reklama
vesunna;
Ja Cie też doskonale rozumiem, co prawda ja na NFZ i w 38 tyg, ale też liczyłam na jakieś to powodzenia gdybyśmy się nie zobaczyli przed (kolejna wizyta za tydz, 40tc)A lekarz nic. Może i mają dużo pacjętek, ale jak się kogoś widuje co 3 tyg to siłą rzeczy powinno się już jakoś wczuć w sytuacje.;-)

sataga;
Czyżbyś była kolejna. Jestem za, urodź, żeby następne były dzieciaczki. Bo jak nie rodzą się nowe, to mi już też tak nie zależy, a jak piszecie, że ta rodzi, zaraz następna i takie kruszynki śliczne wychodzą to ja też chce i Amelka może się ruszy. Dobrze byłoby dziś rodzić, bo w weekend ma być cieplutko i w takiej pogodzie fajnie byłoby do domku wyjść.:-D

Czasem zapłacze - wycwaniła się już, bo na rękach się uspokaja, robi tak, że zapłacze raz i czeka na reakcje, jak jej nie ma, to płacze dalej, a jak ja bierzemy na ręce, to się uspokaja :-)
To cwaniara mała, takie małe, a takie sprytne ;-) :-D
 
Do góry