reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Myla, ale zostajesz w szpitalu, czy odesłali Cię jeszcze do domu?

Dziewczyny, a Wy do kontroli po porodzie nie idziecie do swoich ginów? bo może myslą, że wtedy sie zobaczycie i wszystko opowiecie...
 
U nas też mówili że po odejściu wód ok 6h można czekać a potem już w szpitalu zatrzymują.
no u nas też 6 h. :/
ale 24h to już chyba duże zagrożenie dla dziecka !!!

Ja oczywiście w dwupaku, nie spodziewałam się innego poranka :p nie wiem czemu mały mnie tak męczy i zamiast wyjść to same fałszywe alarmy. Przez niego już spać nie mogę bo się nie ruszał i 40min nim majtalam i w końcu łaskawie się ruszył lobuz...

ja jak się rano budzę, pierwsze co robię to sprawdzam, czy "brzuch" jest :)
Hehe, tak jakbym mogła w nocy urodzić i nie zauważyć :D ha ha ha

ogolnie co jestem w szpitalu to pustki, jakby nikt nie rodził :baffled:
to tylko się cieszyć :)

Tylko czy to prawda, że mięśnie brzucha mozna ćwiczyć dopiero pół roku po cc?
podobno 12 tyg. po porodzie...

Nie polecam jej jednak, jak ktoś nigdy nie ćwiczył, daje wycisk.

czemu ? no chyba wiadomo, że żeby były efekty to się trzeba zmęczyć :)
bo inaczej to musiałby być cud :D
Skalpel jest dość łagodny, a pięknie rzeźbi ciało, boczki mi zniknęły po 3 tygodniach !

Wszyscy teraz naokoło żyją 'fit z Ewą Chodakowską'. Próbowałyście? Albo może zamierzacie? Może warto. Ja jeszcze nad tym nie myślę, najpierw urodzę ( Daj Bóg), a później się będę martwić..:D
oj, ja wrócę do Ewy mam nadzieję, już niedługo :)
Pięknie mi kilogramy z nią leciały, czułam się fantastycznie, ciało coraz lepsze było, a potem zaciążyłam i się skończyły ćwiczenia. :(
Wiem, że większość dziewczyn tu na forum jej nie lubi, ale mi się świetnie z nią ćwiczyło.


Lei, daj kawałeczek swojego męża, pliiiis ;)


Ibupromu nie można w ciąży ! Można tylko paracetamol.
 
U mnie pobolewania brzucha jak na okres, ale takie ciągłe, kilka skurczy nieregularnych i niepewność...czy przy moich 4cm rozwarcia akcja nie potoczy się bardzo szybko i czy zdążę zareagować, że to już czas jechać...Schizuje :-/
 
reklama
Do góry