reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Raczej nie da, bo angielski szpital niestety tak to jest. Może wiesz jaki leki kupić na podtrzymania? Bo jestem zielona w tym.
 
hej ale napisałyście :szok::-D

Olusia jej zdrówka...

Pat super :-)
Lei myślałam, że napiszesz że miałaś poranne przytulanie z mężem a Ty z muszlą :-D:-D hehehe ja mam badanie 1.10 to bedzie juz 12 tydz, licze na usg ale nie wiem czy to będzie to z tymi pomiarami czy dopiero doatnę skierowanie? ;/ poźno troche. myślę, że płeć to w okolicach grudnia dopiero ;-)

Lakara masakra jakaś, co za lekarze. a na pewno będzie ok, tylko się nie zamartwiaj..

natasza mnie tak boli całe podbrzusze jak na @ slabo ale jest, nie caly dzień na szczęście
 
Doliores, nie zmartwiam staram myśleć pozytywnie, ale no i wkurza mnie.

Amisia, właśnie nie wiem jak z uk z podtrzymania. Jak dostałam leki w szpitalu to myślałam że na podtrzymania.
 
Z teg co koleżanka mi opowiadała to w uk do 12 tyg nie dają nic na podtrzymanie. Tam selekcja naturalna i tyle. Potem jak najbardziej pelna opieka a do 12 tyg to dla nich nie ciaza.
 
reklama
Lakara, a nie masz możliwości podjechać do jakiegoś polskiego lekarza?

Dziewczyny, już ze dwa razy pisałam mega posta, takiego z odpowiedziami do wszystkich i dwa razy mi go wcielo przy wysyłaniu :-(. Chyba aplikacja bb na telefon jest jakaś trefna...

Tak czy siak, czytam Was cały czas, to nie tak, że uciekam ;-). Trzymam kciuki za wszystkie, na pewno będzie dobrze!
 
Do góry