reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Lei - rakotwórczy? Pierwsze słyszę. Co dziś nie jest rakotwórcze i niezdrowe...

Ginekologa zapytam, ale wizyta dopiero za 2 tygodnie ;).
 
reklama
A tak mi brat kiedys nagadal :-D Zawsze jak gdzieś widzę aloes to mi sie to przypomina! ;-)

Oczywiscie, takie czasy dzis mamy, ze nie wiadomo co jesc i pic, nawet woda wypłukuje cenne składniki i w nadmiarze może zaszkodzić...
 
No cóż - możemy jak Michael Jackson spać w namiocie tlenowym i żywić się psychotropami :) tylko on skończył nie najlepiej
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny.jakoś ostatnio nie chce mi się nic,ani pisać ani w ogóle wdrac z łóżka... Uprawnień nadal brak...pisalam juz 2 razy wiadomości...

Mam pytanie czy tez macie takie mocne ciągnięcie mniej więcej w okolicach pachwiny zwłaszcza przy wstawaniu?a przy kichaniu to muszę się zginąć w kulkę żeby nie szarpnelo bo czasem aż krzyknez bolu
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny.jakoś ostatnio nie chce mi się nic,ani pisać ani w ogóle wdrac z łóżka... Uprawnień nadal brak...pisalam juz 2 razy wiadomości...

Mam pytanie czy tez macie takie mocne ciągnięcie mniej więcej w okolicach pachwiny zwłaszcza przy wstawaniu?a przy kichaniu to muszę się zginąć w kulkę żeby nie szarpnelo bo czasem aż krzyknez bolu


Też mam taki dziwny ból i jak siedze zgiets to też mnie boli najlepiej leżeć wyprostowana na kanapie
Też nadal nie mam dostępu do prywatnego wątku :-(

Dziewczyny proszę trzymajcie kciuki jutro mam wizytę w ooradni patoligi i strasznie się boje...
Dobranoc
 
Kuklaki aaa w restauracji.. ;-) ja mialam w swojej pracy system zmianowy tj dniowki i nocki.. ;-)

Szaj witaj ;-)

Lakra masakra jakas ze nie zbadali ciebie jak nalezy.. a masz jakies leki na podtrzymanie?

Beznadziejna sluzba zdrowia za granica skoro fo 12 tyg nikt sie nie przejmuje ciezarna, ani badan, ani usg ani nic masakra jakas!

Myla ja mam ciagniecia w pachwinach i w ogole czuje podbrzusze..
 
Olusia, nie mam leki na podtrzymanie, a w UK raczej nie ma lutein czy dustapain cos, podobno wycofali z rynku w UK, tak wczytalam w necie. Ale do apteki nie poszłam, bo tak pewnie nie sprzeda bez recepty no i nie wiem jaki odpowiednik leki. Czekam na telefon od szpitala na wizyte scan.

Pobolewa mnie brzuch wiecej niz zazywczaj, jak bol jest to latam do WC by sprawdzic czy nie ma plamienia.

Nie wiem czy to normalne z bólem, bo ból jest, ale nie tak mocno, na pare min i tak jest co 15-20 min. Moze to rozciagniecia macicy ? nie wiem.

mam nadzieje ze wszystko skonczy sie dobrze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam , a mnie dzis cos boli - jakby nerki ..., jesli do rana nie przejdzie to do lekarza pojadę ...,wydaje mi sie ze jak siedziałam na podłodze ( jak farbę zdrapywalam po malowaniu) to sie przeziebilam :-(

Myla tez mam czasem taki ból ...
 
Do góry