reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Szajs, najbliższy do polskiego lekarza jest oddalony 150 km ... Póki co krwawienie ustapilo i upławy jakoś więcej mam. Myślę że powód krwawienie może być ze ciągle pracuje ciężko albo po stosunku.

I nie wiem co z pracą bo fizycznie. A w szpitalu nie dali zwolnienie, bo to powinno pracodawca dostowac do mnie - lżejsza praca albo zawieszenie, ale szef mówi żebym isc na zwolnienie, robi mnie w balona przez tego mniej płacą mnie i do tego na urlopie marzycienski tez mniej. Na razie mam wolne do wtorku. Potem zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Odpoczywaj i trzeba być dobrej myśli wszystko musi być dobrze!



Dziewczyny współczuje wam tych mdłości, któraś pisała że jak zje to jest lepej to możę mimo wszystko powinnyście jeść?

Ma któraś ból podbrzusza albo jajników? Taki bliżej nie określony ten ból.. kurcze co się pokręce w domu cokolwiek zrobie to mnie boli... martwie się tym..tykko ze nie jest to mocny ból tylko jakby ćmiło..
Miłej i spokojnej niedzieli Wam życzę

Ja mam takie bóle ale jak mówiłam o nich lekarzowi to mówił ze to normalny objaw ciąży i zalecił żebym kupiła sobie magneB6 i brała aż do końca ciąży 3 tabletki dziennie i wtedy powinien mnie mniej bolec. I na takie bóle zalecił doraźnie lek ale to napisze Ci później jak dojade do domu :)
 
Dziewczyny, orientujecie się, jak jest w ciąży z piciem napoju z aloesu, który zawiera 21% miąższu? Generalnie z tego, co wyczytałam, to spożywania samego aloesu powinno się unikać, chociaż na kilku stronach znalazłam zalecenie, że nie należy rozpoczynać picia aloesu w trakcie ciąży, jeśli nigdy wcześniej się tego nie robiłam.

Piję taki napój (http://fatlossfiestareview.com/wp-content/uploads/2012/07/AloeVeraGelJuice.jpg) raz na jakiś czas. Od wczoraj opróżniłam pół butelki, gdy mnie coś tknęło i poszperałam w internecie. Chyba jednak odstawię aloes na czas ciąży i karmienia. Bardzo żałuję, bo go uwielbiam, ale dzidzia jest ważniejsza...Skorzysta mój mąż, w końcu będzie miał pewność, że mu nie będę aloesu podpijać ;).
 
Lakra oszczędzaj sie jak mozesz...

Ja jak plamilam to pojechałam do ginki mojej, dała mi luteine na receptę ale płatna 34€ bo tez od 12 tyg uznają jakby ciąże ale nie kupiłam bo kumpela mi dała swoją "starą" tylko jej tez nie brałam bo przestałam plamic a nie lubię sobie tabsow wpychac. Z dzidzia wszystko dobrze, u Ciebie tez będzie, głowa do góry!

U mnie troche lepiej chyba mdlosci odpuszczają, dzis tylko rano wymiotowalam i ok 18 mnie mdlilo godzinke. A tak to ok.
 
Ostatnia edycja:
Szaj ja kilka lat temu wbilam sobie do głowy, ze aloes jest rakotwórczy, były kiedys takie badania i nie pijam tego. Choc próbowałam tylko dla mnie za słodkie to było. Pewnie ginekolog będzie wiedział lepiej..
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny, jak tam po weekendzie?

Ja po pracujacym sie dzisiaj narobilam

Olusia w restauracji pracuje to nie na cala noc, wczoraj po 2 skonczylam.

Moj brzuch to dzisiaj juz od rana jakis duzy.

Lakara trzymam kciuki
 
reklama
Szaj aloes jezeli pilas do tej pory to nadal możesz. Poza tym z tych napojach są śladowe ilości tak naprawde. To nie to co wyroby stricte z aloesu. Wiec spokojnie.

Niunka zlapala katarek, biedna,sie meczy
 
Do góry