reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Dziewczyny, widziałam dziś na USG małego człowieczka i jego serducho! :D ba! nawet je słyszałam :) mini ludzik ma 2,2 cm a już mi się podoba :) co za uczucie! :)
 
padam na twarz
też tak macie???
rano pełna werwy, nawet okna umyłam, w kuchni 3 godziny a teraz 5 km spaceru mnie tak rozwaliło, że mogłabym iśc spać :(
 
No ja jak w ciągu dnia się nie przespie to ok 19 jestem już nie do życia...16 może wrócę do pracy ale ciężko chyba będzie..
 
Doliores, po myciu okien i 5 km spacerze na początku ciąży to raczej normalne. Ja się dziwie jak dałaś radę :D Ja po 5 minutowym spacerze ostatnio myslalam, ze zemdleje tak mi slabo bylo. Tak czy siak wypoczywaj ile się da :)
 
musli no właśnie ja przed zajściem byłam mega aktywna bieg 10-15 km 2/3 razy w tygodniu, do tego spacery z dzieckiem a teraz sflaczałam jak dziad jakiś. poza tym te 5 km to obowiązkowe bo muszę odebrać małego z p-kola :/ chyba, że przesiadę sie na auto ale mam pewne opory bo dawno nie jeździłam a w dodatku jazda po remontowanym mieście to koszmar .. :/
no nic może przejdzie :p

oby do wiosny :-D:-D
 
reklama
Cześć dziewczyny gratuluje tym co widziały maluchy i bijące serduszka:-)
Powiem Wam że jestem straszną panikarą, której na dodatek ciąża padła na mózg:-)
Od wczoraj miałam jakieś złe przeczucia... nie była bym w stanie wytrzymać jeszcze tygodnnia do wizyty i zapisałam się dzisiaj do innego lekarza aby się dowiedzieć jak maleństwo i czy wszystko w porządku.. ciśnienie miałam chyba z 200 .. ale było warto ! Pierwszy raz w życiu doświadczyłam jak to jest zobaczyć bijące serduszko swojego dziecka tak bardzo wyczekiwane :-) jestem taka szczęśliwa a za razem pełna obaw... mówiłam właśnie do męża że najchętniej bym codziennie oglądała moje maleństwo i sprawdzała czy wszystko jest ok :-) mam wstępnie wyznaczony termin na 25 wietnia :-)
Doliores nadal odliczam dni razem z Tobą bo mam nadal tą wizyte u swojego lekarza może już założy mi kartę ciąży..
Powodzenia zdrówka życzę i odpoczywajcie
 
Do góry