reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Mi się wydaje że będzie dziewczynka. Mąż jak to facet pragnie synka. Mi w sumie naprawdę wszystko jedno. W sumie oboje mówimy nie ważna płeć ważne żeby było zdrowe.
 
Hej kobietki..co do przeczucia ja bylam swiecie przekonana ze bede miala syna cera super slodyczy zero wymiotowalam rowne 7 tygodni ledwo zylam,, jadlam zapiekanki ostre ogolnienie lubie ostrego jedzenia cere mialam super kazdy mowil zebardzo ladnie wygladam... na poczatku tej ciazy bardzo mnie obsypalo na twarzy ale teraz sie wyrownalo niby tez mowia ze ladniej wygladam.. chec mam na wszystko lacznie ze slodyczami mdli mnie i wymiotuje tylko gdy jestem w dusznym pomieszczeniu sklep winda auto przychodnia... bleee nooo i jak ktos smierdzacy lub grzebie w gebie badz w nosie odrZu mna targaja mdlosci... z corka nie zagladalam do lodowki bo na widok jajka kurzego wymiotowalam smieszne to dla mnie bylo heh i tolerowalam chleb z pasztetem teraz mam przeczucie ze moze druga corka? Zas Zuzka i moj Men gadaja ze chlopak bedzie.. oby zdrowe i oby donosic.. wizyte mam 10 stres juz bierze gore. Na szczescie nie plamie wiecej chodze nie dzwigam oszczedzam sie..
 
hmm ja mam córcie i ze tak powiem lalki i misie sa uzywane wyłącznie jako produkt do rzucania w kota... czasem w wózku powozi ale to dlatego ze wózek bez odciązenia kiepsko sie prowadzi. Samochody uwielbia


Mój Antosiek ma rózowy wózek który sam wybrał i namiętnie wozi w nim swojego ukochanego misia pseudonim Ciapek
 
Hej dziewczyny ;) Mogę dołączyć ? Mam juz synka a teraz jestem w drugiej ciąży. Z pierwszym czulam sie dorze troszke odrzucilo mnie od jedzenia na poczatku ale tylko z rana, Teraz mam juz dosc wszystkiego. Mdli 24 h na dobe. Kilka kontaktow z muszla zaliczone. Nawet po kilku lykach wody odbija mi sie okropnie;/. Nie mam na nic sily. Moglabym tak caly czas przelezec. Nie wiem co mam z soba juz zrobic. Daje mi popalic jak nic. Jestem na zwolnieniu . Syn w przedszkolu maz w pracy a ja sie nudze. Jeszcze troche i chyba zwariuje. Gdyby nie to samopoczucie to bez problemu znalazlabym sobie zajecie. Mam nadzieje ze choc tutaj uda mi sie z Wami spedzic kilka chwil. Widze ze z jedna mamusia sie znamy ;) ciekawe czy mnie pamieta ? ;)
 
no u mnie to jak napisałam lodówkę omijam dalekim lukiem , wszystko mi smierdzi. Mam tylko nadzieje ze to nie będzie trwać 9 msc. No a Alan łobuziak słodki, Iskierki w oczach co by tu tylko spsocić - oczywiście z wielkim bananem na buzi. Chodzimy do przedszkola już od roku, teraz nie mógł się doczekać końca wakacji. Blondas nie wiem po kim ;) I to tak w skrócie ;) Co by reszty grupy nie zanudzać .
 
reklama
uwaga uwaga odkryłam lek na mdłości! jak trochę już zaczyna mnie mulic to jem...i przechodzi! :D oczywiście nie wszystko :D ale jak jem zanim jestem głodna to jest lepiej :-D

marela hej
 
Do góry