reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

I niech rośnie :D ja czekam z niecierpliwością do 13 żeby zobaczyć czy to przypadkiem nie dwa dzidziusie bo i u mni w rodzinie i u mojego M były przypadki mnogiej ciąży. I mnie były takowe 3 a mój M jest bliźniakiem...chyba bym dostała zawału jakby były dwór fasolki :D
 
reklama
Pat ja co prawda widziałam 1 pęcherzyk ale wiadomo jak to bywa... wizyta 10...chce też zobaczyc serduszko!! oby było wszystko ok... bliźniaki u nas nie są prawdopodobne, chociaż w 1 ciąży miałam dwa pęcherzyki z tym, że tylko jeden został ..

olusia hej
 
Wow bliźniaki!!!!ja bym chyba oszalała :) o zgrozo...choć wole bliźniaki niż gdyby miało tfu tfu.... Szok...jeszcze parę tygodni temu gdyby ktoś mi powiedział ze będę w ciąży powiedział abym ze prędzej sobie żyły podatne niż uridze kolejne dziecko a teraz martwicę się czy bije moje male serduszko :)
Witaj Olusia!!!
 
No ja tez czekam na serduszko :) u nas bliźniaki...chyba musialabym zrezygnować ze studiów a bardzo tego nie chce :D zresztą nie chce żeby mój M trupem padł podczas USG :p
 
Pat2504 ano pytanie z serii glupich.... :tak:

Doliores witaj :-)

Myla Novak witaj :-) ja do tej pory jestem w szoku ze mam dwojke pod sercem

Jak sie czujecie...? ja dzis ledwo zyje.. mdli mnie, wymiotuje i do tego zlapalam jakas infekcje i mecze sie z nia od 2 dni... :-(
 
idziecie razem na usg ????? bo w sumie ja nie wiem, jakos jak tam od dołu to usg to nie bardzo :/ :/ zwłaszcza, że wtedy mąż musiałby stać obok mojego dołu :p chyba będę go zabierać od kolejnej wizyty

olusia ja dzis lepiej- nie poszłam odpr. syna do p-kola rano i chyba to dodało mi sily, które i tak opadły koło 15stej :p mniej mnie mdli bo cały czas jem.. :p jak nie jadłam to było gorzej hehe
 
Idziemy bo M już się doczekać nie może (a jego reakcji balam się najbardziej!). Z tym że ide do faceta więc mu powiedziałam żeby nie czuł się dziwnie jak zobaczy że jakiś obcy facet przy mnie gmera :D
 
reklama
Doliores ja nie jestem wstanie nic przełknąc... jedynie pije.. staralam sie cos zjesc ale nie bardzo mi to wychodzilo...i odczuwam potworne zmeczenie.... a co podjadasz?
 
Do góry