reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Musli super!!

Pat tak imbirowki nadlosci wcinam juz miesiac ale srednio na mnie dzialaja.

Natasza super wiesci! Dobrze ze poszlas przynajmniej sie nie denerwujesz ;)
 
reklama
Jak mam naprawdę silne mdłości to na mnie też nie działają. Ale jak mam takie jeszcze hmm...znosne to na mnie działają :D
 
a ja dzwignęłam młodego ( 16 kg ) na siedząco i spowrotem i od tyej pory ciągnie mnie lewa strona podbrzusza i kłuje co jakiś czas dół ;-( i ogólnie bóle jak na @ masakra jakaś!! nie wiem co to, w głowie najgorsze myśli. może naciągnęłam coś tylko?? żadnych objawów wiecej nie mam

Myla ale fajnie, ktoś zaufany...

natasza oby do 10.9, dokładnie.... super, że zobaczyłaś maluszka
 
Mój gin mówił że ciągnięcie i klucie jest normalne. Bardziej niepokojące jest jeżeli bolo bez przerwy to wtedy kazał położyć się i wypoczywać wiec myślę ze nie masz się czym martwić :)
 
Pat też tak uważam, ale połączyłam ten ból z podnoszeniem i sama wiesz co dalej... :p może kwestia, że za ok tydz miałabym termin @ i stąd te bóle... nie wiem, ciąża jest koszmarna pod tym względem :p
 
Wiem cos o tym bo ostatnio skoczyl i na brzuch pies i myslalam ze oszaleje...ale chyba bardziej szkodzimy denerwujac się :p ale łatwo mówić...początki ciąży są stresujące
 
Hej dziewczyny,
U mnie nie jest tak najgorzej. Mdlosci umiarkowane. Jak ja zawsze bylam milosniczka pepsi tak mnie teraz odrzucilo ze tylko wode pije. Naszlo mnie terazna kebaba wiec moj maz dzielnie ruszyl 15 km w jedn strone aby spelnic moja zachcianke. Tylko nie moglam sie zdecudowac kurczak czy baranina :))) niesamowita jest ciaza:)
 
Natasza na mózg to mi juz pada, jestem straszna panikara i pesymistka... Wszystko strasznie analizuje i się tyran np. Bardzo chciałabym mieć corke bo mam juz 2 synów i to raczej moje ostatnie i tyran się ze będę bardzo zawiedziona jak będzie chłopiec i myślę ze pewnie będzie bo los zawsze przeciwko mnie, ze w pracy ostatnio urodziły się 3 dziewczynki wiec raczej malo prawdopodobne żebym tez miała itd. (Choć na pewno i chłopca będę kochać strasznie i nie będę mogła sobie wyobrazić jak byłoby gdyby go nie bylo-ale ciazowe jazdy!!!!!
Albo(co gorsze i głupie)ostatnio przegladalam inne fora i zwrocilam uwagę ze w każdym miesiącu zdarzają się nieszczęścia i jest przynajmniej jedna aniołków a mama i oczywiście jazda ze los zawsze przeciw mnie i czy nie na mnie u nas trafi.... Choć zaraz pukam się w głowę i się karce o czym ja w ogóle myślę!!!!! :/
 
U nas żadnej aniolkowej mamy nie będzie ! Nie ma co tak nawet myśleć bo oszalejemy !;) w kwietniu jeszcze każda z nas pochwali się swoje skarbem :)
 
reklama
Myla a kopa w dupke chcesz? :-D ja chce córkę, zeby kupić jej spódnice baletnicy hahahahahaha nieźle co? a tak na serio to chce zdrowe dziecko :-) i żeby mamusia nie przytyła zbytnio :sorry:


Anulka baranina????? o nieee nigdy w życiu hehehe :D ja to dziś kiełbasa smazona z patelni, co za obłęd hehehehe ;-)

mi po ciepłym prysznicu bole ustaly, znowu raz sa a raz nie ma czyli ok rośnie dzidzior :-D
 
Do góry