reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Bry Bry

Masiu my mamy wizytę na 8 sierpnia przy Polnej o poradni wczesnej diagnostyki i rehabilitacji. Może uda mi się załatwić wcześniejszy termin muszę iść do mojej gin.
Do neurologa pójdziemy po wizycie w poradni. Może ja po prostu panikuję ale lepiej niech zbadają Jeremiego.
Chłopak już dzielnie główkę podnosi do góry jak biorę Go za rączki:-)

A co do premii-super, tyle że ja to musiałabym mieć chyba z 200000 premi by spłacić niecałe pól kredytu, bo mniejsze kwoty nie opłaca się nam spłacać przy tak dużym kredycie.

A my dziś jedziemy do Kalisza do T jutro mam przymiarkę kiecki na wesela i od razu popatrzę za butami.

Jejkuś zostało mi tylko 2 tygodnie w domku i do roboty-masakra!!:):-)

miłego dnia dla Was
 
reklama
hehehj.
ale tu pustki:szok::szok:
W. pojechał z Leosiem na kontrolę do neurologa. A ja wcinam wszystko z lodówki co jest nabiałem:-p:-p:-p
A nie pochwaliłam mojego ludka małego, który zaczyna robić postępy, udaje mu się złapać zabawki np. na macie wyciąga rączkę i przytrzymuje zabawkę, wczoraj złapał za ogonek psię. Potrafi też już z brzuszka na plecki bardzo sprawnie się przeturlać. Z plecków na brzuszek jeszcze nie potrafi, ale kombinuje.
No i nie denerwuje się przy bujaniu. A wyczytałam, że to dobry znak. Chyba w końcu rehabilitacja i basen dały efekty. :-):-):-)
 
Asiu - wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek :-) dużo werwy w wychowaniu dzieciaczków ;-)
An - super że masz lepsze warunki pracy :tak: wynagrodzisz Jeremiaszkowi w wieczory i weekendy :-)
Kachurku - te pediatry to albo mówią że za mało albo że za dużo, ciągle coś im nie pasi :dry: ważne że zdrowy i rośnie :tak:
firanka - to wy jeszcze nei chodzicie na spacerki wogóle?macie zakaz?:confused:
Masiu - kurcze jak sie słodko czyta o twojej ciąży :cool2: i tych zachciankach :-pi bardzo sie ciesze ze te rehabilitacje pomogły Leonkowi, silny chłop! :-)
Renatko - ja sie ciesze ze już karmie tak często, teraz to min 2,5 i mam czas dla siebie :-)
Natalka troszke sie pobawi, troszke pośpi, troszke pomarudzi, coraz fajniejsze dziecko :-D:-) ale zauważyłam że często potrzebuje mojej uwagi, ciągle chce sie ze mna bawić i żebym do niej gugała i musi moje oczka miec zawsze na sobie bo jak spuszcze z niej wzrok to marudzi :dry: my juz 2 raz po szczepionce tej 5w1 i jest wporzadku, bez goraczki i nnychobjawow :tak: za to ciagle mała na coś uczulona i wyskakuja jej krostki a ja ciagle nie wiem na co :wściekła/y: w koncu chyba bede pzez caly dzien jadla tylko jedna rzecz to sie dowiem :baffled::baffled: niunia wazy 4920, slicznie podnosi głowke, czasem obroci sie na plecki :tak:
 
Hejka,
Ania to ja tez bym chciała taką premie jak Ty by kredyty troszke pospłacac, ale nie narzekam nauczyłam sie żyć na kredycie i jakoś mi nie przeszkadzają,

Pochwale się tez Helen
- łapie zabawki i wkłada do buzi *te wiszące na macie i te które się jej poda, niestety eszcze większość grzechotek jest dla niej zbyt cięzka:blink:ale już niedługo będa ok
- uwielbia tez sie podnosić (np przy ubieraniu łapie za rękę i chce siedzieć, no oczywiście nie pozwalam jej tego robić ,
- potrafi sie przekulnąć oraz przesunąć na macie by być bliżej zabawek
- co jeszcze: gada czasem jak najęta, kilka razy zaśmiała sie głośno *chyba 3 ale czekamy na więcej bo to jest cudne!!!
- na wizycie przed szczepieniem pediatra położyła ją na brzuchu a ona zaczeła sie tak prężyć i przesuwać że lekarka się śmiała ze za raczkowanie sie chce brać
- nauczyła sie wczoraj robić "mostek" tj leży na plecach ręce wysoko a pupcia i brzuszek w powietrzu

jejku ale się nachwaliła :))
 
Bardzo dziękuję Iwonka!!:-)

z chrostkami też sie znowu męczę, ale tak już chyba jest na piersi - moze zjadłyśmy coś pryskanogo (jakieś wazywa, owoce) albo alergi na jakiś pokarm
 
Asiu - po szczepionce poszłyśmy na spacer a w domu mała zasnęła więc kino sobie odpuściłam, jakoś już samej iść sie też odechciało :sorry2:
 
reklama
Ależ tu tłoczno :szok: Piszcie wolniej bo sie przez posty nie możan przedrzeć hahahah :-D No ja tu wytęskniona, piszcie co u was i waszych dzidziulków :-)
 
Do góry