reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Hej Kasia miło Was zobaczyc

Iwonka sama nie wiem jak z tym kinem, mam wielką ochotę, ale dzisiaj patrze a mam w kalendarzu zapisane szczepienie (popołudniu) - jeszcze meza po kase ścigałam, bo mam kawałek do bankomatu a to pewnie jak pierwsza dawka 175 zł.:eek:. No i sama nie wiem po pierwszej dawce miała gorączkę. Jutro rano do Ciebie zadzwonie.Jak bedzie ok to pójdziemy. Pisałaś ze bilety przed seansem i nie trzeba rezerwować.

Cycate mamy czy Wasze maleństwa tez teraz tak często wołaja jesc, moja helka czsem co godzninę, nie wiem czy oszukiwac wodą, pediatry sie spytam, chyba przytyła sporo ostatnio

Asia a po co chcesz ja oszukiwac:confused:? Dzieci cycowe jedza kiedy chca a nie co iles:tak:, wiec jezeli chce co 15 minut niech je na zdrwowie jej:tak:, to jest wlasnie karmienie na zadanie:-), i nie martw sie tym, moj potrafi co pol godziny cyca wolac (lubi sie bawic;-)) , wiec nie odbiera jej tego niech se ma:-);-)

Cześć kobietki.
Mam pytanie, czy wam też tak włosy wypadają?? Ja sie martwie ze jak tak dalej pojdzie to bede musiala sobie perukę sprawić:dry:

No strasznie:szok:, ale to tak od 2 tyg zauwazylam:eek:, a moze my juz siersc na zime zmieniamy:-D
Milo Cie zobaczyc Kasia:-)


Kachurek co ona chce:dry:, nie martw sie :-) najwazniejsze ze Grzdyl jest zdrowy i taaaaki slodziak;-)

A u nas nudy:-(, pogoda licha:-(, i jeszcze tydzien szkoly:-(, ale jak tak dalej pojdzie to dzieci sie zanudza w domu:eek:, miejmy nadzieje ze chociaz lac nie bedzie:-)
Jade zaraz po dzieci a potem do szkoly na rozdanie raportow:-)
A jutro szczepienie:sorry:
 
reklama
Iwonki nie ma bo komputer w serwisie.

Renia ja tez tak daje czasem mysle że ona by cały czas chciała, bo ciągnie a drugim kącikiem ust jej się ulewa, bo miejsca jej w zołądku brakuje.


 
hej hej

my po badaniu ważeniu i szczepieniu

Jeremi mierzy 66 cm waga 7040 :-):-)szczepienie zniósł dzielnie trochę popłakał jak wkuła igłę ale zaraz potem usnął sobie.
Mamy tylko skierowanie do poradni rozwoju ruchu czy jakoś tak bo zauważyliśmy że lewa strona jest bardziej aktywna u Jeremiego a lekarka dała zaraz nam skierowanie niech to zbadają rehabilitanci.

ogólnie a nami fajowski dzień

Masiu ja wiem że się oderwę ale szkoda mi mojego Maluszka ja teraz az tak źle nie mam mąż mnie zastępuje dzielnie więc mam i czas dla siebie. a do roboty trza iść pieniązki zarabiać

buziam Was wszystkie:-):-)
 
witam się z rana:-)

Jeremi wczoraj wykąpany i najedzony usnął po 21 i obudził się o..6 rano:-):-)chyba po szczepieniu hihi tak długo spał, na szczęście nie marudził ani nic.

Masiu mam pytanie bo wspominałaś że z Leonkiem na rehabilitację jeździcie powiedz mi czy to do tych poradni przy Polnej? muszę się tam wybrać i namierzyć tą poradnię .

a tak ogólnie to Jeremi musi już mieć ciuchy na 68 jejkuś a tyle ciuszków Mu nie założyłam bo wyrósł:-( ale zostawię dla drugiego dzidziusia;):-)

miłego dnia dla Was

my dziś będziemy wyciagać kasę haha wpierw iddę do starej roboty po kasę mi należną od lutego i mam nadzieję że w końcu wypłacą a potem idę omawiać sprawy techniczne 2 pracy:)
 
hehej.
próbowałam z pracy pisać, ale się nie dało.
Ale już jestem w domku. Z kubełkiem jogurtu.
Cieszę się ogromnie bo i w tym miesiącu udało mi się wypracować dość ładną premię i na sierpień też pewnie się uda.
Dzięki temu jednak uda się spłacić kredyt za autko i część za mieszkanie. Ufff.

Kachurku rzeczywiście idiotyzm u tej pediatry:no: tym bardziej, że skoro Iwo zdrowy.Leo pomału przechodzi z belilonu nenatal na bebilon1. I pani pediatra mówi nam, że skoro nie ma żadnych alergii, skłonności do alergii czy możliwości dziedziczenia (po mamie, tacie czy rodzeństwo) to nie ma powodu by dawać HA.

Leoś na dokładny przegląd idzie za tydzień w poniedziałek i jeśli wsio będzie okej to zaliczy drugie szczepienie.
 
Iwonki nie ma bo komputer w serwisie.​


Renia ja tez tak daje czasem mysle że ona by cały czas chciała, bo ciągnie a drugim kącikiem ust jej się ulewa, bo miejsca jej w zołądku brakuje.​

Bo Ona chce sie potulic i sciemnia mame ze glodna:-D;-):tak:, Bartek tez tak robi a jak juz mu sie udawanie z jedzeniem znudzi to zaczyna mame gryzc po sutkach:cool2::-).....i co z tego ze mame boli:baffled:

Hej wszystkim

An no to Jeremi duzy chlopak (no nigdy malusi nie byl;-):-D)
My tez dzisiaj na szczepieniu i Maly wazy 6080g a dlugosci ma 63 cm (sama mierzylam bo tutaj nie mierza:wściekła/y:), wiec chlopaka wyciaglo i to ostro w ciagu 3 miesiecy 13 cm:nerd:
Po szczepieniu caly dzien byla marudny:-(, na szczescie bez goraczki, a teraz sobie spioszka:-), ale tak mu dala ze az siniaka na nozce ma:wściekła/y:, ciekawe czy na drugiej tez sie pokaze:dry:

Raport zdany;-), wiec buziam wszystkie i ide spac:-)

Dobranoc
 
Witam.
An przepraszam wczoraj ci nie odpowiedziałam, my chodzimy na rehabilitację na os. piastowskie. I jeszcze jeśli są jakieś zastrzeżenia do napięcia mięśniowego, zgłoś się z małym do neurologa.

Leoś, W. i ja wczoraj jeśli by się dało spalibyśmy cały dzień. Ba nawet psy wolały spać niż wyjść czy się bawić
Zresztą wczoraj jak to zwykle u mnie w ciąży;-) spadło mi ciśnienie i byłam nie dożycia.
A dzisiaj obudziłam się z zatkanym nosem i zawalonym gardłem. Auć. Kicham, smarkam i dodzwonić się do lekarza nie mogę:no:
 
reklama
Hello!

Masia jak czytam co u Ciebie przypominam sobie jak to jeszcze nie tak dawno u mnie był, senność, mdłości, apetyt na sery :))............. własnie beznadziejny sasiad słucha muzy i obudził Helenke......
 
Do góry