reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Maja ty sie tu nie gniewaj :-p dla mnie wszystkie dzieciaczki to niunie - z armatkami i bez :-D:-D:-D
Masiek no fajny ten jeep :tak: my też marzymy o jeepku ale to narazie tylko marzenia...
 
reklama
Czesc dziewczeta.Masiek ale autko tez chcem takie ful wypas wakcje z dzidzia pelny komfort.Jka wam minely nocki?Mi naszczescie moze byc bo zgagi duzej nie bylo.
Masiek masz tez prawko?Podobno jak napisal Kachurek super sie prowadzi takie autka,masz extra tesciow tylko pozazdroscic.
Trzymajcie sie.
 
No poszłam się zdrzemnąć i zrobiło się tu nareszcie gwarno i tłoczno :) Jakoś się od Was można nieźle uzależnić ;)

Anrus - co do kolorków trudno się wypowiedzieć, trzeba by to wszystko razem zobaczyć już u Ciebie w domku, a tylko Ty i Twój piękny macie taką możliwość :) Jednak to łóżeczko jest chyba jednym z ładniejszych jakie widziałam na oczy, po prostu cudowne!

Maju - gratuluję armatki, jajeczek także! Na jakim usg byłaś, że tak dokładnie było widać rysy twarzy? 3d? 4d?

Masiu - teraz to zaszaleliście z tym autem, po prostu bombastyczne - nawet największy i najbardziej nieporęczny wózek by się tam zmieścił, o innych niezbędnych rzeczach już nie wspomnę... No i chyba do tego autka trzeba będzie teraz pracować nad porządnym powiększeniem rodzinki heh. Bo mama, tata i ja to pasuje bardziej do corsy ;) No i widzę, że Ciebie też już na maksa wzięło na wicie gniazdka heh.

Kachurek - nie przejmuj się tym co pisałam na temat śpiworka. Pewnie jak w każdym temacie każdy specjalista i niespecjalista ma swoje zdanie. A to Ty będziesz mamusią swojego dzieciątka i tylko Ty będziesz mogła stwierdzić, co dla niego jest najlepsze i co najlepiej będzie mu pasować. Dobrze, że masz już w wyprawce i kołderkę i śpiworek i będziesz mogła w razie czego używać tych rzeczy zamiennie. A ten śpiworek to do jakiego rozmiaru (wieku) dziecka się używa? I czy są różne rozmiary.

Lady - rozumiem doskonale to, co mówisz na temat leżenia. Ja mam dokładnie to samo. Ciągle mnie roznosi energia, ciągle bym coś robiła. Strasznie mam ochotę na wyciągnięcie mojego mężusia na ponowne uzupełnianie wyprawki dla dzidzi. Ponadto zmywanie, potem troszkę leżę, potem odkurzanie, potem znowu leżenie bo brzusio twardy, potem np wyszoruję wannę, bo nikt inny za mnie tego nie zrobi. Itd, zawsze coś sie znajdzie... Chociaż ostatnio dostałam ostrą nauczkę, przez weekend leżałam placuszkiem z bólu. Dzisiaj jest już lepiej, ale nadal do siedzenia potrzebuję kółeczka, no i co chwilkę idę poleżeć grzecznie na lewym boczku.

Iwonka, ładny podpisik sobie strzeliłaś, zwłaszcza ten ślubny :)

Hej Katja! Cieszę się, że miałaś dobra noc :) Tak trzymaj - zapamiętaj co i o której wczoraj jadłaś wieczorem, może to jakiś przepis dobry na tego typu problemy?
 
Witam, przeczytałam ale ide się kłaść dalej.
Padam dziś na twarz. Nie wiem czemu, ale jakoś słabo mi strasznie. Krew z nosa leci i ogólnie fuj.

Pozdrawiam wszystkie Was:-)
 
mam ukończony kurs na prawko:tak: Jak dojdę do siebie, po porodzie wezmę kilka lekcji z jazdy i jazda na egzamin:tak: Jeepem już jeździłam, no nie naszym, ale fajnie prowadzi się takie autka, o dziwo są bardzo zwrotne:tak:
no teściowie są kochani. choć najpierw się zdziwili, że samochód tak nagle zmieniamy, ale Wojtek pojechał do nich i teść obiecał nam wziąć kredyt (oczywiście my będziemy go spłacać, ale nam by już nie dali).

A wiecie co. Dzwoniła ode mnie z pracy kobitka z kadr, jak ją nazywają "nadworna feministka" i się pyta o moje pity. Więc jej mówię, że w tym roku jeszcze składam do księgowej, ale w przyszłym roku rozliczam się już z Wojtkiem, na to ona "no tak kolejna która będzie rozliczać się przed mężem":-D:-D .
No i oczywiście mam najnowsze wieści kto z kim, kto i co, czyli najświeższe ploty prosto z biura:-D
 
Iza ten ślubny to podkradłam od ciebie :-p ale dziękuję :-)
Lucky i ja jakoś dziwnie się czuję, takie jakby lekkie zawroty głowy więc chyba też się położę...:sorry2:
 
iwonko nie gniewam się:tak::-D:-D:-D
izabelindo, no własnie byłam na taki normalnym usg 2d, u mojej ginki na nfz.... i tez sie wlasnie zdziwilam ze kobietka ma takie dobre oko, bo nie potrafilam sie tak wpatrzec i zobaczyć tego rowka;-):-)
Masiu jak tam pranko hihi hih ihi ty to normalnie masz sterte tych rzeczy dla maluszka, chyba jak 5 pran i 2 jeszcze w drodze no i ostanio tez pralas:-D ja miałam 4 pralki:tak::-D
 
Maju mówisz, że armatka na miejscu:-) no i dobra ginka skoro wypatrzyła taki szczegół, a jaki sprzęt do usg ma?? Rzeczy mam dużo, bo na początku pokupowałam trochę nowych, na allegro i na ciuszkach. Potem na święta dostał Leoś, no i kuzynka Wojtka dała nam 3duże siaty rzeczy dla dzieci. No ale to nie tylko ubranka. Ręczniczki, kocyki, pieluszki itp. Ale fakt dużo tego. No ale już kończę.
No i prasowanie. Jak już pisałam ustawiłam sobie deskę do prasowania tak że jak siedzę na łóżku mogę sobie prasować. do tego tv i tak sobie pomału prasuję.

Izabel. no my planujemy minimum 3dzieci, choć w porywach liczymy na 5. No ale zobaczymy jak odchowamy Leonka cy nadal mamy takie zamiary:-D:tak::-D

Wiję gniazdko, bo lekarze mnie straszą, że za 5tyg Leon będzie na świecie.
No dzisiaj i jutro zastrzyki. A potem muszę wytrzymać tydzień, bez rozdwajania.
jeżu jak pomyślę, że to już tuż, tuż, to się nie mogę nadziwić jak szybko zleciał ten czas.
 
reklama
No laski czas pogina Wy to macie ekstra rodzicie przede mna wiec wam szybciej ten czas leci hihihi :)

Maju to maly juz spoko moze sie rodzic ma wage w normie mój mąz sie urodzil o wadze 2700 i wcale nie byl wczesniakiem a teraz z niego kawal chlopa....

Masiu no zobaczymy jak sobie bedziesz radzic juz samodzielnie bez tych zastrzykow czy juz akcji nie bedzie takich mam nadzieje ze nie!!!

Iwonka zawroty glowy? moze nie dotleniona jestesc za duzo w murach przesiadujesz albo za slabo chalupke wietrzysz? polez troszke i tez nie za duzo bo od lezenia tez moze sie dlugiego zakrecic :)

Luky mamo uwazaj na siebie...moze ta krew z oslabienia.... Boze ale brakuje Ci tam pomocnych dloni jakbys mieszkala we Wrocalwiu bym do Ciebie przyjechala i ci troszke pomogla......tak sie bidna meczysz sama.....

Iza masz racje mozna wyczaic kto jaki ma charakterek i soposob bycia haha nie tylko po mowie pisaniu a tez bo kolorkach jakie uzywacie i obreazkach hahah
 
Do góry