reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Czesc Wam wszystkim.....

Mówie Wam ja już myślałam że urodze dzis w nocy!!!! zaraqz mnie opieprzycie i pomyslicie sobie ze jestem lekko myslna i ze mysle tylko o sobie.....

Zatem w trakcie imprezy cos mnie zaczely lapac skourcze musialam sie az polozyc bo pulsy tych skurczy nie dawaly mi sie skupic nawet wiec goscie na stan mojego samopoczucia zaczeli sie zbierac potem wstalam bo tyle do zrobienia bylo do sprzatania ze musialam jakos to ogarnac....ale dostalam mocniejszych skurczy....wzielam nospe o nic mi nie przeszlo wiec po godzinie wzielam 2 nospe i dalej nic skurcze mi sie nasilily normalnie do meza mowie ze zaraz urodze jak nie dzis to jutro i wpadlam w panike ze ja chyba rodze juz boi to takie skurze jak mialam przed porodem stopniowe impulsywne no mowie wam i chcialo mi sie plakac ale nie zbollu tylko dlatego ze nie mialam nawet koszuli nocnej do szpitala nie mialabym co spakowac normalnie noo.. no nic maz mowi chopdz jedziemy na ostry dyzur a ja na to ze nigdzie nie jade moze przejdzie .....ale powiem wam ze sie balam jak nie wiem co chcialam jechac do szpitala bo te skorcze trzymały mnie ponad 3 godziny b alalm sie o mala ze moze cos sie dzieje albo faktycznie rodze,,,,ale z drugiej strony balam sie ze jak pojade na ostry dyzur to byla niedziela to mnie tam zostawia a gowno zrobia a ja tak nie lubie szpitali....wiec postanowilm ze do puki nie zauwaze krwi na majtkach odpadnietego czopa albo odeszlych wod to nigdzie nie jade no chyba ze skurcze by mi sie cholernie nasilily...ale one byly znisole tylko ze meczace...ale dzieki Bogu mi przeszlo..... i czuje sie dobrze.... ale strachu sie njadlam pierdziele mowie wam.....co za noc....
 
reklama
Maju Adziu napiszcie jak tam po wizytach ok

Asiakow ja dzis powiedzilam sobie ze leze pierdzsiele obiadu nie gotuje mam to gdzies ja musze odpoczac ciagle cos robie i ciagle chyba sie zle czuje przez to! nawet nie mogew siedziec z podgietymi kolanami bo mnie jakis nerw od kregoslupa juz szarpie .....

Wiecie tak sie dlugo zastanawialam nad basenem i stwierdzilam ze ide a co mi tam..... w sobote te ... u nas we wroclawiu otworzyli nie dawno aqu opark zajebioza ponoc ciepla woda super klimat palmy sztuczne fale jacuzzzy czy jak to tam sie pisze no ale nie wiem czy na jacuzzy mi wolno hahahhaa nio ale ponoc exstra tam jest wstep 18 zl za godzinke no ale nie bhcodzi sie tam codziennie haha zabieram familie i jade ponoc po basenach lepszy porod bo organizm lepiej przygotowany hahahahah

 
Iza Tobie zostalo tylko 37 a mi az 57 hahahahahahahahah mowie mojej siorze jeju ze juz bym chciala miec malenstwo przy sobie i jeje to w kolko powtarezam az do znudzenia hahahaha a ona na to to trzeba bylo wczesniej baraszkowac a nie sie obijac hahahhha
 
Lady - no ładne rzeczy, dałaś czadu. Dbaj o siebie słoneczko i o swoje dzieciątko, teraz zalecam cały dzień leżenia, jeśli możesz sobie na to pozwolić :)
Mam nadzieję, że teraz czujesz się lepiej?
A imprezka synka się udała? Przyszło tyle ludzi, ile się spodziewałaś?
 
Witam
lady ty nie strasz nas tylko troszkę wyluzuj :angry:, widzisz nie potrzebni byli ci goście napracowałaś sie na ich przyjęcie i później miałaś skurcze to zprzemęczenia pewnie , teraz odpoczywaj niemart się obiadem raz zjecie kanapki i nic się nie stanie:-)

Maju ty też miałaś świetną nockę ale dziś po wizytce wszystko się okaże i zobzcysz że klejnociki nie odpadły napewno są tam ciągle i zostaną na zawsze:-D, daj znać ile wasz synio już waży
Izabelinda, Luckymama dzięki za uspokojenie z tą II łożyska bo już się bałam że mozę coś nie tak i że dzidzia bedzie słabiej dożywiona i dotleniona , ale jak mówicie ze jest ok to już się nie martwię :tak:
Aduniu ty to faktycznie też troszkę zadługo przy tym kompie przesiadujesz i kręgosłup pewnie już ma dosyć szkoda zę tam u Męża nie masz jakiegoś łózia żeby sobie co jakiś czas poleżakować :-D

ja własnie uprałam nową dostawę ciuszków i teraz grzebię łóżeczko na allegro powiedzcie mi co myślicie o tym bo jakoś tak mi się spodobało :-) ale nie jestem pewna i kurcze mam trochę problem żeby dopasować do koloru mebelków jednak taki zawsze bardziej pasuje niż ten sosonowy zawsze troszkę ciemniejszy
mam takie meble jak ta komoda , ale czy to łóżeczko bedzie pasowało czy może ciemniejsze to w kolorze teak?
 
no laseczki macie racje za duzo sie narobilammmmmm masakra zadnych imprez juz nie chce no chyba ze ktos mnie na jakas zaprosi hihihihihi

Anrus ------no wlasnie link zapodaj to zdamy relacje :)

Izunia---- no bylo z dziecmi 28 razem tlok jak nie wiem .....na szcescie maz robil kawy ja bym nie dsala rady tak kursowac heheehe..a czuje sie juz lepiej wielkie dzieki! no ale plery na dole mnie lupia nawet jak lerze....i mała daje czadu..wygina smialo cialo heheheehe.....imprezka sie udala bylo wesolo tylko gorzej jak zaczol sie temat moj i mojegon trybu zycia w ciazy sluchac nie moglam a to tamto a to sramto....no i snus starszy o rok juz :)Masz racje Dominiki sa super :)
 
Dzień dobry
Hip hip. udało mi się wstać przedpołudniem :tak::-)
Lady no ja ci tyle razy mówiłam, że za dużo robisz, ty normalnie chcesz się czegoś do igrać. No a teraz chyba już nie odważysz się szaleć. Musisz odpoczywać. Jeszcze trochę lala;-)

Aduś Maja meldujcie co tam po badaniu

Anrus wstaw zdjęcie albo link, to sobie kukniemy na łóżeczko.
 
Masiu ale to sie nie da nic nie robic zawsze sa jakies zajecia jak nie sprzatanie to gotowanie to pranie to ciuchow ukladanie kurde ciagle cos zakupy nie no ide na emeryture :-p

a tak serio po wczorajszym sie tak wystraszylam ze dzis tylko leze ciagle z przerwa do toalety i do lodówki:szok:

RENIA sie odezwala Masiu cos? kurde ona chyba urodzila za dlugo jej nie ma cos;-)
 
reklama
no właśnie chciałam wstawić zdjęcia i tak mi się coś nieudało nie wiem co robię źle wczesniej załączałm zdjęcia i było ok spróbóję jeszcze raz mam nadzieję że się uda bo jak nie to :angry:.............
 
Do góry