reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Jestem. Dzisiaj szybko było bo jak powiedziała piguła, mają dzisiaj urwanie głowy, od 6 rana urodziło się im 10maluszków:szok: Mówi, że przerób duży bo z Polnej odsyłają:baffled:

Izabelinda no ja bym raczej nie chciała z brzusiem manewrować, a do tego kobieta z babskiej szkoły jazdy, mówiła, że kobiety w ciąży są bardziej rozkojarzone, a do tego wystarczy, że maluszek się w brzuszku poruszy i skupiają uwagę na brzuszku, za miast na drogę. Dotyczy to szczególnie początkujących kierowców. I dla zdanego egzaminu raczej nie chciałabym narażać ani siebie, ani Leonka:no:

Lady, nosz ty jesteś łobuz. Teraz pamiętaj, że dzieci się nie opala. A za nim wyjdziemy z domku nasmarować trzeba dzieciaczka kremem z filtrem:tak: oczywiście krem wiekowo dopasowany:tak: I my za pewne jako wiosenne mamusie powinnyśmy się w taki krem zaopatrzyć:tak:
Czy ktoś tu wspominał o Skandynawii?? Nosz to moje ulubione krainy. Szczególnie Finlandia:tak: wiecie jaką oni tam mają przyrodę. Jakie widoki. A Finowie to bardzo mili ludzie, bardzo ufni.
 
reklama
Jak już przy kolorkach jesteśmy, to strasznie podobają mi sie ostatnio właśnie ściany malowane na pomarańczowo. Moi rodzice sobie domek wymalowali na różne kolory - kuchnia pistacjowa, salon ciepła żółć, drugi pokój zieleń, sypialnia chłodna żółć, pokój gabinetowy na pomarańczowo, jejku jak ja im zazdroszczę tej zabawy.
Jakiś czas temu mieliśmy remont i wydawało mi się że znalazłam super tapetę. No i była super, póki całego pokoju nie wytapetowano. teraz pokój wygląda jak u babci, jest ciemny i przez to optycznie mniejszy... I co mi z tego że tapeta odbija światło, ogólnie patrzeć już na nią nie mogę i najchętniej zaczęłabym zrywać, cekolować i malować na różne kolorki.
Pomyśleć, że kiedyś ten pokoik miał 2 żółte ściany i 2 błękitne....

Anrus a o co biega z tymi myszami? Bo ja chyba z innej bajki jestem i nie kojarzę ;)
 
Iza ja odkąd sie tułam po Polsce i wynajmuje mieszkania to zawsze białe ściany i mam już dosyć!:wściekła/y: Teraz jak sie wprowadzimy do naszego mieszkanka to mamy fajnie pomalowane więc nic nie będziemy zmieniać - korytarz jasny z fikuśnymi lustrami, kuchnia pistacjowa, salon kremowo - czerwony a sypialnia pomarańczowa :-):cool2:
 
Wow, lustra Wam optycznie powiększą pomieszczenie, kuchnia będzie fajna chłodna a pomarańczowa sypialnia zachęcać będzie do... ekhem baraszkowania :) Nic tylko jednym słowem - mieszkać.
Myśleliśmy o zmianie mieszkanka na większe, ale przy tych cenach możemy zapomnieć. Jarecki się śmieje, że za parę lat zamienimy się z moimi rodzicami i będziemy mieć domek hehe. Zapomniał jednak o tym, że starych drzew się nie przesadza, a już na pewno nie na czwarte piętro bez windy :))
 
No my szalejemy z kolorami w mieszkanku, kuchnia jest częściowo fioletowa. Pokoje zielone, a przedpokój no tu to jest miks jest żółty, pomarańczowy, czerwony, brązowy. U małego są trzy kolory niebieski, żółty i zielony.
Do tego w naszej sypialni mamy dwie szafki i według mojego pomysłu, moja jest pomalowana na różowo, a Wojtka na niebiesko.
Do tego tkaniny, moje obrazy na ścianach, fotografie Wojtka, prace moich znajomych.
I wiecie jak ja bardzo lubię nasze mieszkanko, właśnie przez to, że możemy w nim mieć tak jak chcemy.
A nasi znajomi jak przyszli na parapetówę, powiedzieli, że to było do przewidzenia.
I wiecie co czasem przychodzą bym im zaprojektowała coś:-D
 
No zaciekawiłaś mnie Masiek :) Może w wolnej chwili strzel jakieś fotencje? Czyżby drzemała w Tobie dusza artystki? Kim jesteś kobietko?
 
Masiek nonono to szalenie musi być ciekawie u ciebie :-) jestem za pomysłem Izy - wstaw jakieś foteczki :-)
Ja to mykam robić jakąś obiadokolacje, zobaczymy co mi dziś ciekawego wyjdzie z moich kulinarnych eksperymentów :confused:
 
czesc dziewczynki

ja wpadam sie zameldowac ze u mnie w miare ok tylko troche roboty w ostatnich dniach bylo, urodzinki corci potem meza, kolegi syna:tak: takze ciagle w ruchu:szok:
nadrobie zaleglosci potem teraz ide si zrelaksowac poki wolna chata:-D

papatki
 
reklama
Do góry