reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
cześć kwietniówki :-)
Ja w zasadzie nie przytyłam na początku ciązy i teraz waze tak samo.

Dzidzi jakieś niemrawe dziś jest moze pogoda ..zwalam na nią...

Buźka
 
moje male za to dzis strasznie dokazuje. wczoraj tez szalal i tatusia reke zkopal z brzucha! :-D

madziujka, widze ze mamy prawie ta sama date porodu! chociaz u mnie sie nie mogli zdecydowac i raz slyszalam ze poczatek kwietnia a potem ze dziecko duze i moze bedzie marzec! mam nadzieje ze juz w srode bedzie dokladnie wiadomo kiedy moj William albo Ursulka sie zdecyduja pojawic na swiecie.:happy2:
 
Wiosna to Ci się rodzinka powiększa w ekspresowym tempie o psy i dzieci!!!!!! Radochy co nie miara!:-)
Mi apetyt ruszył z kopyta i ciągle bym coś wcinała. W sobotę mąż mnie zabrał do restauracji na obiadek i wcięłam talerz pierogów z mięsem i kapustkę ( nie dałam się namówić na inne danie bo to już chodziło za mną kilka dni!) a po wyjściu jak w cukierni zobaczyłam torciki to aż mi ślinka pociekła i zjadłam 2. A w domu dobiłam jeszcze kanapkami. Mąż patrzył na mnie jak na szaloną bo on po obiedzie już nie mógł na nic patrzeć.
 
oj żebys wiedziała ,że rodzina mi się powiększa w ekspresowym tempie....i to jeszcze jak:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) ostatnio dostałam propozycję od mojego powiatowego centrum pomocy rodzinie by wspólnie z mężem poprowadzić rodzinny dom dziecka:-):-):-):-):-):-):-):-):-) przewidziany docelowo dla 8 dziciaków:-):-):-):-):-):-):-):-):-) to dopiero będzie powiększająca się rodzinka:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Kachurek
oj ale mi narobiłaś smaka na pierogi z mięsem :-) chyba dziś je będę jeść. Ja ostatnio uwielbiam suche kiłbaski, mandarynki w nieprzyzwoitych ilościach i ciastka

wiosna1981
fantastyczny pomysł z taką gromadką dzieciaków nie sposób sie nudzić :-)

madziujka
moja dzizdia też sie jakoś uspokoiła, mniej kopie ale za to przedwczoraj to chyba jakaś imprezka w brzuchu była bo czułam ją niemal co chwilkę
 
Czesc dziewczynki!
Mialam taki szalony weekend ze nie mialam czasu tu zagladnac.:wściekła/y:

Anekha witaj:):-)

Puszek: Pytalas czy chodze do lekarza w Polsce czy w Berlinie. Jak narazie to chodze tylko w Polsce, ale ostnio zaczelam sie zastanwaic czy nie odwiedzic tutaj jakiegos ginekologa, poniewaz sama jestem ciekawa jak tutaj badaja kobitki w ciazy, jak sie wybiore to napisze.

Teraz musze uciekac do sklepu , narzeczony niedlugo do domku wroci a nie mam makronu do zupki ktora ugotowalam:)
A swoja droga w ciazy mam caly czas ochote na zupki, a wczesniej za nimi zbytnio nie przepadalam, jak to sie potrafi pozmieniac kobiecie w ciazy :-):-)
 
Hej kochane kwietnióweczki.....


SILA już sprawdzałam na allegro i szukam nowej kuli z wyraźniejszym obrazem dla wróżki Sylwii....:tak:;-):-D

MASIEK a co u ciebie kochana??

WIOSENKO widzę weekend udany synek zadowolony... wiesz co fajny pomysł z rodzina zastępczą....

MADZIUJKA ANEkhe moja dzidzia też spokojna i brzuszek pobolewa ale pewnie rozrasta się :-(

LADY jak po weekendzie??Jak imprezka udała się??

KACHUREK apetyt wzorowy....najedz się za mnie i dzidzię...:tak::-D;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
SILA nie martw się przejdzie mu a kobieta w ciąży musi se ponarzekać.Silka tak to z nimi jest na mojego też czasami nie mam siły co za los z nimi źle bez nich jeszcze gorzej.Zwalmy wszystko na pogodę bo weekend i dziś nie zaciekawie...:tak:;-):-) ja na razie se tu posiedzę poczytam bo mi sie nie chce samej w domku siedzieć.... tylko tu zimno... brrrrrrrr....

Poczytałam o tych pierogach i mnie wykręca ale to dobry znak bo do 3 miesiąca nie mogłam ich wąchać a mój małżon nie wąchaj tylko jedz dowcipniś.... Powiedziałam mu że gdyby mężczyzna był w ciąży to by se rady nie dał:tak::-)
 
Do góry