reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
My jakoś też teraz bardziej sie sprzeczamy chyba jednak hormonki mają w tym parę groszy.
A czasem pokłócić się tzreba by uzmysłowić sobie jeszcze bardziej jak zalezy na m na drugim :-)
 
.
Mam nadzieję,że jak Piotrek twój wróci to będzie dobrze i się rozchmurzysz i se po drodze przemysli,że nie powinien cie denerwować...i NIE SMUTAJ SIE JUZ KOCHANA...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam wieczornie, widze ze prawie wszystkie mamy dzis kiepski dzien ... hym ja mam go od soboty wyobrazcie sobie ze w sobote wyrznelam tak ze mnie boli tylek tzn. kosc ogonowa normalnie nie moge na tylku siedziec,na dobietek tego moj dbeilny chlop mial do mnie jeszcze pretensje ze sie wywalilam wogole pierdzielil takie glupaty w stylu ... nie jestes sama zeby sie przewracac :wściekła/y:szkoda gadac. Tak wogole to mnie dzis tez wkurza , wlasnnie przed momentem skonczylam drzec pape na niego a co niech ma ;-)teraz siedzi cicho jak mysz pod miotla glupek ... ja tam sie nie lituje.SILKA moj chrabia tez potrafi przesiedziec caly dzien nic nie robiac i ma w nosie tyle tylko ze ja mam ogromna pomoc od moich dziewczynek .. one naprwde mi bardzo duzo pomagaja .. ale jedno wam powiem dziewczyny jak nauczycie tak bedziecie mialy wiec nie ma co ustepowac niech sie gnojki biora do roboty.Adus moj jak by mi przynios po takim czasie bulki to bym mu je chyba do gradla wcisnela w calosci:tak: moj chlop juz nawet nie probuje takich sztuczek.A tak na marginesie ze mnie to niezla cholera i to moje chlopisko wie ze jak sie wsciekne tak porzadnie to nawet miesisc sie nie odezwe ..a ciaza kurczeeeee to taki okres w moim zyciu ze mam cholernie duzo silnej woli wiec niech lepiej siedzi cicho i bedzie posluszyn bo biada.No to by bylo tyle:-)z tych smutow. A teraz cos milszego bylam dzis na wizycie w szpitalu zrobili mi USG ale doktorek hindus nie chcial powiedzic co siedzi w moim brzuszku wiec musze sie wytrzymac do czwartku gdyz w czwartek czeka mnie usg juz w Polsce , wiem tylko tyle ze dzidzia jest duza wazy prawie pol kilo .. ale i na to biore poprawke gdyz ci lekarze to tu sa dosc dziwni tzn . chcialam powiedziec nie do uczeni.:-)
 
No witajcie

Widze ze tyle sie dzialo przez weekend:tak:, u mnie spokojnie jak narazie:-)

Wiosenko no takie urodzinki to tylko pogratulowac mamie pomyslowosci i wytrwalosci:-) ale czego sie nie robi dla tych malych lobuzow;-)

Silka ty zalatwiaj ta kule bo ja tylko dzieki Twoim przepowiedniom jeszcze sie trzymam:-D:-D, no i badz wyrozumiala dla ukochanego w koncu ma kobiete w ciazy:-);-):-D:szok::-D

Ja Wam powiem ze my sie nie klocimy ja poprostu od razu rycze:szok: jak nigdy dotad albo dostaje ataku smiechy ale to takiego dzikiego:cool2:, co ani jedno ani drugie dobrze nie wplywa na meska polowe:-p

Buzka dla wszystkich
 
Witam kochane ;-);-);-)
SILA
MASIEK
ADA04
WIOSENKO
MADZIUJKA
LADY
KACHUREK

Co u Was ciekawego? dzidzie rozrabiają? :-)

Moja dzidzia chyba ma jakiś tryb wieczorny włączony,w dzień mniej puka a jak się położymy z mężem to na zabawy jej się zbiera, kopie mamusie w brzusio a tatusia w rękę:-):-):-)
MIŁEGO DZIONKA!!! Ja zaraz zmykam z synkiem na dwór bo napadało śniegu troszkę przez noc i koniecznie chce iść lepić bałwana:-D
 
Tyle Was tu że jeszcze nie wszystkie pamiętam...wybaczcie że kogoś pominę..ale to nie świadomi...Pozdrawiam wszystkie :-):-):-):-):-)
 
reklama
Anekha moje dziecie jest upoarte i kopie kiedy chce a tate juz wcale poprostu jest spokojne jak tylko przyłoży rekę. Jedynie co tatcie się udaje t lepiej serduszko wychwytać :-)
 
Do góry