reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Heh Lene, też mam kochaną teściową, ostatnio mi kazała na pleśniawki poić córcię jej własnym moczem, bleee, ochyda! Za żadne skarby świata!

A na przespane nocki poczekaj, przecież Twoja córcia to maluszek jeszcze, na pewno za kilka tygodni też będzie ładnie spać.

Dziwne są te objawy o których piszesz, mnie też od kilku dni coś podobnego dopada, i jeszcze któraś z naszych dziewczyn też się skarżyła na coś podobnego. A pogoda ładna ale zza okna, bo na dworzu strasznie zimny wiatr u nas.

No a za kikucik to trzeba wznieść toast sokiem z jabłuszka :)
 
reklama
MAJECZKO to fajnie,że twój wstanie i ci pomoże bo mojego to nic w nocy z łóżka nie ruszy za cholerę...
Adunia musi;-) innego wyjścia nie ma, ja go budze zeby przypilnowal Małego zanim zrobie butle, a jakby nie chciał wstac to Maly włączy taką syrene że i tak sie obudzi:laugh2::-D:-D:-D


Ja mojego kładę wyżej,ale mój syneczek kochany ma jakieś robaki w dupci:-D:laugh2: i budzi się zazwyczaj w połowie łóżeczka i to w poprzek czasami to się boję jak on tak się kręci...idęgo ubierać pa do późnij...
no własnie......... u mnie jest to samo:baffled: a ze moje dziecię musi być wyżej tzn. lezec pochyło zeby mi sie nie udławił tym co mu sie cofa to śpi ze mną:baffled:

...A Pati nie zamierzam budzić na żadne karmienie, czy to dzień, czy noc bo wydaje mi się, że za szybko przybiera na wadze. 5,5 kg w wieku 6 tygodni to troszkę sporo. A ssie tylko 10 minut podczas każdego karmienia, już nie staram się tego przedłużać bo jak przedłużam to więcej ulewa.
Iza ty to masz fajnie nie dość ze Pati spokojna i duzo śpi to jeszczeje tylko 10min i szybko przybiera na wadze:tak:
 
No to my uciekamy na spacerek bo sie Patusia obudziła, nakarmiona, odbita, a cioteczkom "na pożarcie" rzucamy do galerii kilka foteczek :)
 
witam was południowo

Izabelinda to widzę ze Twoja pati do mojej troszke ma podobne usposobienie moja mala tez je tylko 10min przybiera na wadze w okamgnieniu w 6 tyg miala 5100g a teraz juz pewnie do 6 kg dobija spokojnie w 8 tyg ale mamy strasznie dużo kupek i to jeszcze takich rzadkich i ze sluzem wie ktoś moze co to jest grane robi ich około 5 na dobę niby wszyscy mówia zeby sie nie przejmowac bo skoro przybiera na wadze to nie infekcyjne kupy a ja niewiem co robić do tej pory były nawet zielone teraz po nifuroksazycie są juz żólte ale niestety ze sluzem i rzadkie

w nocy mala przesypia mi slicznie tylko przed spaniem są problemy mala jak jest zmęczoan to strasznie płacze i niechce zasnać smoczek na siłę jak wcisne to troche podoi ale bardzo go nielubi zreszta juz rożne wyprubowywalam zasypia mi niestety około 23godziny cud jak o 22 czy zna ktos złoty środek na sen przy zmęczeniu bo niewiem jak malą uspokoić wtedy nawet cycy nie pomaga :blink:
pozdrawiam wszystkie
Majeczko to fajnie ze ci chłop czyt mąż pomaga mój w ogóle spi w drugim pokoju
 
... i takie tam- kochana teściowa!!!:baffled::baffled::baffled:wkurza mnie, ostatnio coś jej zaswitało i dzoni, zeby mi powiedziec, ze za cienko ubieram dziecko! i to jakim tonem!!! ona by ją najlepiej w pierzynę zawinęła!!! muszę się nauczyc olewac takie gadki i tyle. Buziamy waszystkie mamusie i ich skarby.
to u mnie Lene jest teść taki nadgorliwy:baffled: wkoncu mukiedys powiem zeby sie nie wtracal :baffled:bo mnie wkur***:angry:
...Majeczko to fajnie ze ci chłop czyt mąż pomaga mój w ogóle spi w drugim pokoju
no nie ma wyjścia bo my mamy tylko jeden pokój he heh:-D:-D:-D
 
My po bilansie trochę mnie wkurzyła lekarka bo pierwsze co jak zobaczyła mego szkraba to do mnie że on za chudy i będziemy go dokarmiać.... ja mówię,żeby najpierw zwarzyć bo przy wyjście ze szpitala miał 3230 kg no to ważymy i mały ma 425o kg czyli w 25 dni przytył całe kilo...to co ma oblewać w tłuszcz żeby powiedziała,że wygląda noramalnie...potem zmieniła zdanie i przprosiła że ładnie przytył bo ona popatrzyła na wagę co byliśmy po mleko....to i tak było 3 tygodnie temu i miał wtedy 3460...a poza tym jej mówię jak mam go dokarmiać jak jest na Nutramigenie....e jakś niemrawa ta baba...zresztą pytałam sie o wysypke i rzekła że może od proszku źle wypłukane czy coś w sumie tu z nią się zgodzę ostatnio prałam ręcznie mogłam niedokładnie wypłukać....

Ładnie przytył i jest ok....a 5 czerwca mamy szczepienie:baffled: i chyba zdecyduję się na rotawirusa...ale muszę przemyśleć bo to wydatek 660zł....a szczepionki bierzemy 6 w 1 i kosztują 180zł....

Aha i on mi je 6 razy po 110ml czasami 100 a ona do mnie,że powinien 120 ml a ile jędzą wasze szkraby no on ma miesiąc niby 10 ml różnicy ale skoro ładnie przybiera to po co se strzępić o 10ml

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA ŻYCZENIA!!!!!!!!!!!!!WYCAŁOWANY!!!!!!!!!!!!!

IZA on normalnie mi wędruje po tym łóżeczku zsuwa się na dół...czasami patrzę a on śpi na dole i to na boku....jak on to robi....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Anrus, moja Haneczka tez robi kupki ze śluzem, wczoraj to zauwazyłam, i dzisiaj tez- jak głupek grzebałam w pampersie, ale czytałam, że to nic strasznego- zwałaszcza jak dziecko ma tzw, "strzelajace kupki" a moje dziecko jak robi kupkę to się az dom tzręsie! więc chyba nie mamy sięczym za bardzo martwic.
 
LENE bo ja dziecię za bardzo ciśnie na kupke i tak strzelająco srakusia sobie to może polecieć ze śluzem gdyby dotała wysypki kolek itp mozna podejrzewać alergię...ja tak miałam ale były też pozostałe rzeczy i spoko tez wtedy grzebałam w pampersie:-D
 
reklama
Hej!!!

Przywitam sie i powiem ze czytam Was ale nie mam czasu juz odpisywac:no:
Aduniu sto latek dla Amira:happy: i wiesz co ale serio ta lekarka jakas nienormalna:baffled: Dzieci na modyf tez powinny jesc po pierwsze na zadanie a po drugie ile chca nie wiecej niz 40% zalecanej dawki i juz. A Amir pieknie przybrał i najwazniejsze ze zdrowy:-)
Iza ale tesciowa dobrze chciała:tak:. To stare sposoby babc i nie chodzi o pojenie ale o zdjecie tych plesniawek pieluszka namoczona w Pat moczu, bo po pierwsze idealne ph, a po drugie czystosc bakteryjna do zaakceptowania:-). Moje niektóre kolezanki tak robiły i serio dziłało:tak:. Ja jednak leczyłam Domisia wit C wkrapiana do dzioba by kwasno było:-).
Maju masz złotego chłopa:happy:. Mój tez by pomagał gdyby mógł byc z nami:-)
Milenko malutka sie budzi bo ma teraz ten etap wzrostu, wiec karm ja ile sie da;-) Bedzie ok:-)


Pozdrawiam całkiem wszystkie i niestety już musze zmiatać:sorry2:
 
Do góry