reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Ada mojej malutkiej waga po porodzie z 3800 na 3300 spadła, a teraz ma 4250 dzisiaj wazona a lekarka ze mało przybrała - bo ona taka chudziutka no szczupła jest jak na niemowlaczka albo sie tez wydaje drobna bo jest bardzo długa tu chuchro a śpiochy 68 za małe. Syn tak samo był zawsze chudy i długi i teraz tez jest wysoki ale szczupły jak by skóra i kości (ale wcina nieźle),
co ja zrobie ze ja pełna a moje dzieci chude!! NO i badzanie moczu kazała z tej okazi zrobić,

no i jeszcze moje słonko tez w tych chrostakch i do dermatologa mam sie zgłosić niech je zobaczy:nerd:
 
reklama
Witam sie i ja :-)
Moja tez robi takie kupki ze sluzem ale teraz juz jestem spokojna :-D
A mi sie znowu nawal pokarmu zrobil.. mleko sika jak nie wiem :-D mam nadzieje ze szybko sie unormuje..
ok i juz po czasie wolnym :-) mala wzywa
 
Lucky - fajnie, że wpadłaś :) Nie skarżysz się to znaczy że dobrze sobie radzisz i dzieciaczki zdrowe :) bardzo nas to cieszy.
Wypróbuję może najpierw na te pleśniawki witaminę C bo przegotowana woda nie działa a jak i to nie pomoże to wtedy tą nystatynę wprowadzę. Ale mocz? nieee dzięki :) Tym bardziej że my na pampersach lecimy a z tych ani kropli moczu się nie wyciśnie hahaha :)

Ależ te mamy mają mętlik w głowach - jedne się martwią że dziecko szczupłe, inne że grubaśne (to ja heh). A jeszcze lekarze nie pomagają zbytnio tylko jeszcze bardziej mieszają.
 
Kurczę ja dziś próbowałam mojemu zaglądac do buźki czy nie ma tych pleśniawek ale on za cholerę nie chco otworzyć....muszę poczekać na jakiś atak płaczu...choć wolałabym nie....a jak wugladaja pleśniawki...:baffled:

LUCKY super,że nam się odezwałaś....mam nadzieje,że wsio ok....ściskam...:-)

ktos mnie woła......:laugh2::baffled:
 
i znowu mogę przelotem.
byliśmy dzisiaj na kontroli i ostatnich zastrzykach.
Leo waży 4010g :)) kochanie moje kolejny raz bardzo przeżył zastrzyki. Miał też zrobione badania (ekg serduszka, usg, osłuchany) i po za szmerami niegroźnymi wszystko jest w porządku.
Muszę mykać bo hrabia wzywa.
pozdrawiam
 
Hejka:-)
Dziewczyny nie wazne czy chude czy grube aby zdrowe:-)

Iza my walczymy o niespanie przy cycu:tak:, bo poprzedniej nocy Cieciunio tak pokazal:crazy: ze mama sie w ogole nie wyspala:baffled:, ale juz jest lepiej, nocka wrocila do normy:tak:

Maju moj tez ze mna spi:sorry2:, przez te chlustania:sorry2:, juz poltora tygodnia nic sie nie zdarzylo, ale mama leniwa;-), a tata na nockach:happy: to choc ten malutki facet jest ze mna:laugh2:

Ada, babsztyl, co ona mysli ze dzieci sie tucze jak swiniaki:crazy:, najwazniejsze ze Amirek zdrowy:-)

Ide jeszcze z cala trojka na dwor bo slonko ladnie swieci

 
RENIU ale moje kochanie przytyło kilo całe w 25 dni więc super a że szczupły....to co ja zrobię....ładnie przytył.....i jest ok....:-)
 
Aduś pleśniawki to biały nalot na języku. Normalnie po mleczku może dziecko mieć coś takiego, ale potem powinno zniknąć. A u mojego Kmicica jest non stop, nawet przemywanie gazikiem z przegotowaną wodą nie pomaga niestety.
 
reklama
hej. jestem. maluda śpi.
Renia ma rację chude czy grube ważne by zdrowe. Czasem sobie narzekam ale jak jestem w szpitalu to dziękuję że Leoś mimo, że wcześniak to i tak dobrze sobie radzi. Jak Leo był w szpitalu to w pokoju były jeszcze dwa dzieciaczki nie dość, że bardzo chore to jeszcze samiutkie oba z domu dziecka:-(
ale smęcę,żeby nie było, że same ponuractwa, dzisiaj jak pan doktor badał Leośka, rozebrany do pieluchy i zaczynał się protest usteczka w podkówkę, widać wnerw na twarzy, więc pan doktor mu mówi, że on tylko go pogigla i na słowo "gigli gigli" Leoś spoważniał popatrzył pełen powagi po czym się uśmiechnął pełną gębą:-D dodając przy tym "aul"
 
Do góry