reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Ja mojej dzisiejszj diablicy podałam tą herbatkę z kopru. Była po karmieniu a strasznie się na to rzuciła i 30 ml wciągnęła aż jej się uszy trzęsły... Może ona jednak mi tu głoduje a matka nie wyrabia z produkcją pokarmu? Albo pić jej się chce? Ciągle ma łapki w buzi.

Po całym dniu marudzenia padła i śpi już 2,5 h. Pewnie śni jej się że jak się obudzi to będzie tatuś;-);-);-)

Niech się wyśpi bo jutro ma ciężki dzień najpierw pediatra a potem podróż do dziadków - ciekawe jak zniesie 100km...
 
reklama
Hej.
My dziś od 11tej na spacerku, kupiłam sobie sandałki na lato i ogólnie byłby udany dzień, gdyby nie Ali.... Kurde dziś co zje, to zwymiotuje, nie uleje, tylko wymiotuje dużo :-( I martwię się, czy coś Mu jest, czy po prostu jest przejedzony... Godzinę temu jadł i na szczęście już nie zwymiotował, bo już miałam dzwonić po lekarza... A co Wy na ten temat sądzicie ??
 
Wiatm sie kobietki z wieczorka// nadrobilam czytanie:-)
mala dzisiaj jakas marudna.. a ja juz druga dzemke z nia zaliczylam.. teraz spi sama w wozku. ciekawe jak dlugo..
wiecie co ona mi juz 3 dzien wymiotuje po witaminie k.. i to tak ze hoho.. imama i ona do przebrania.. jutro sprobuje sciagnac troche mleczka to jej zmieszam.. mam nadzieje ze to przejdzie.. bo jak nie to nie wiem..
ok koniec pisania bo sie obudzila i marudzi znowu..

wszystkiego naj naj dla NATALKI:-D
 
Iwonka ja tez zastanawialam sie nad kupnem nosidelka, bo ta moja maruda to tylko na raczki by chciala.. nawet czasem obiadu nie mam czasu zrobic bodziecko zaczyna wyc bo lezy sama (a babcia zaczyna zagladac ze co ja jej robie ze ona tak placze..) ale Niania chyba ma racje co bedzie jak maluch bedzie mial 7 kilo a my go sobie przyzwyczaimy do noszenia? Zastanawialam sie tez nad nim z tego wzgledu ze jakbym musiala gdzies jechac sama samochodem i nie mialabym jej z kim zostawic to bym sobie ja na nosidelko brala bo caly fotelik dzwigac to tez nie poradnie.. ale z drugiej strony kupowac zeby uzyc kilka razu zaledwie?? zobacze jeszcze..
 
SILA nie wiem co ci powiedzieć mój tak miał ale wiesz on dostał nietolerancje i alergie na mleko poobserwuj go ale pilnuj bo wymioty moga go odwodnić....gdyby tak było znowu w nocy może podejdź jutro do lekrza bo zwymiotować ja myślę może się zdarzyć ale nie cały dzień za każdym razem....
 
Iwonka ja tez zastanawialam sie nad kupnem nosidelka, bo ta moja maruda to tylko na raczki by chciala.. nawet czasem obiadu nie mam czasu zrobic bodziecko zaczyna wyc bo lezy sama (a babcia zaczyna zagladac ze co ja jej robie ze ona tak placze..) ale Niania chyba ma racje co bedzie jak maluch bedzie mial 7 kilo a my go sobie przyzwyczaimy do noszenia? Zastanawialam sie tez nad nim z tego wzgledu ze jakbym musiala gdzies jechac sama samochodem i nie mialabym jej z kim zostawic to bym sobie ja na nosidelko brala bo caly fotelik dzwigac to tez nie poradnie.. ale z drugiej strony kupowac zeby uzyc kilka razu zaledwie?? zobacze jeszcze..

Tylko z nosidłem nie moze dzicko miec problemów z biderkami bo ortopedzi nie kaza bo zbyt je obciaza
 
Pierwsza ;))

Hej kobietki!

Tak jak mówiła Maja, Pati też dzisiaj przespała całą nockę. Jak o 20 ostatni raz ją nakarmiłam i zasnęła ok. 21 to obudziła się dopiero o 5 rano. Oczywiście potem już się jej nie chciało zasnąć :) i buszowała do 6:30 i znowu zasnęła.
A jak tam Wasze nocki?

Aduś - jak tam dzisiaj samopoczucie? Mam nadzieję, że się lepiej czujesz?

Lady - czy Sebastiankowi mija katarek i kaszelek?

Silka - a Olinek nadal wymiotuje czy mu przeszło przez nockę?

Aga - a te 100 km to jedziecie autkiem? Bo ja tyle samo mam do moich rodziców, tyle że z DD jeździłam autobusem. Teraz 28 maja mąż ma egzamin na prawko, mam nadzieję, że zda i kupi autko i jak będę jechała do rodziców latem to nas zawiezie :)

Lucky - jak tam sobie radzisz ze swoją śliczną trójcą? Napisz chociaż 3 słowa czy żyjesz :)

Pozdrówki dla reszty kwietnióweczek :)

A no i najważniejsze: Amirku kochany, nasz mały Książe - wszystkiego najlepszego dla chłopca, który przestał być noworodkiem bo ukończył pierwszy miesiąc życia :)
 
reklama
IZUNIA DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!JEJU JAK JA KOCHAM TEGO MEGO NIEMOWLACZKA!!!!!!!!!

Nam nocka jak zwykle kąpiel 19.30 papusianie i do spanie pobudka o 1.00 potem o 5.00 i jeszcze śpi....nie długo wstanie i potem idziemy na bilans zobaczymy ile ten mój szkrab waży...ciekawa jestem bo ciężki zaczyna się robić:-D:laugh2: dobrze że póki co nie nauczony na rękach do noszenia....

Dziołchy meldować się....co u Was?????/
 
Do góry