reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Moje dziecie dziś nie chciało zrobić kupki w ogóle pomimo,że wypił 180mlwody więc mu pomagłam termometrem przed chwilą:zawstydzona/y: ale zrobiłmalutko nie chciał a mi mówili że jedna kupka na 24 h możliwe,że nie chciał ????????//
 
reklama
aduś jeśli "konsystencja" kupki jest normalna to znaczy że taki jego urok, gorzej jak wyraźnie widać że to zatwardzenie. Ale zwykle około1miesiąca życia rodzice mają wrażenie, że dzidź z kupkami się psuje.
Ponoć jak jelitka nauczą się pracować to kupka nie musi być co chwila, u zdrowych dzieci bywa i raz na kilka dni.
 
chciałam trochę pozmieniać podpis i pokasowałam stare a nie mogę wkleić nowych. pokazuje mi, że mam za dużo czegoś:/
 
MASIU no właśnie mi się wydaję,że kupka była normalna żółtawa i nie twrarda...może nie powinnam tym termometrem robić ale jeden raz nie zaszkodzi:sorry2: dobra dzidź wykąpany zaraz papusianie bo mi smoka zje....a swoją drogą to nawet nie wiedziałam,że się zmienia to jak dzidź ma miesiąć....:sorry2:
 
iza - kurcze to moja mała ma chyba te plesniawki :baffled: mi jakos sie zdawalo ze plesniawki to jakies kropeczki biale w buzi a jak ty tak mowisz to ja zauwazylam kilka dni temu ze niunia ma takie biale po karmieniu - tylko ze ona w dzien czesto przy cycku, ale teraz przy kapieli patrze a po 2 godz od karmienia nadal to jestna jezyku :dry:
 
Kurcze czuję się jakbym zaniedbywała dziecko i jego higienę przez te pleśniawki. Człowiek się stara, wyparza smoka, dba o higienę, myje non stop łapska a mimo to się uczepi dziecka takie paskudztwo ghrrr. Mam nadzieję, że to nie jest dla niej uciążliwe i nie grozi komplikacjami? Idę poczytać....

Masia - fajnie że Leoś taki komunikatywny i nie boi się obcych :) Patusia też ostatnio coraz bardziej towarzyska się robi, patrzy ładnie w oczy, śmieje się pełną gębusią, zaczepia, zalotnie patrzy spod oczka takim psotnym wzrokiem z iskierkami.... Zakochana jestem bez pamięci :)
A ostatnio odkryła że ma rączki i wyma****ąc nimi może trącać zabaweczki z maty i one się bujają i grzechoczą, strasznie ją to rajcuje, ma zajęcie na długie minuty i zagaduje słodko do zabawek.
 
A moję dziecię też ma cały czas biały nalot na jęzku ale miało tak nawet w szpitalu....:confused: więc nie wiem czy to pleśniawki czy nie kiedyś jak była położna to też miał taki nalot a ona powiedziała ,że pleśniawek nie ma:dry: więc sama nie wiem...język dzidź powienien mieć bez nalotu??
 
Hej :-)
Ja się melduję w końcu, ale teraz idę zrobić butlę Synkowi, nakarmię, później poczytam, bo nieźle naskrobałyście przez 2 dni :szok:
DZIEŃ DOBEREK WSZYSTKIM :-)
 
I ja się witam....


SIla dzień doberek:-) buźka dla Alanka:-) Przeszły mu wymioty???

Ja idę bo mój mnie woła mały ksykac....a tato się za cholerę nie ruszy do niego....:crazy: później wpadnę
 
reklama
witam wszystkich
Ja od samego rana mam globusa poprostu taka piękna pogoda ze szok a myslalm ze z malą pójdziemy na procesję do kościólka i nic z tego , pogoda niepewna

Lene dzięki za informacje już troszkę mnie uspokoilas z tymi kupkami zobaczymy co bedzie do środy i najwyzej przy szczepieniu jeszcze [pomęczę pania dr o te kupki

Iza to ja chyba tez mam te pleśniawki bo mala ma caly czas bialy nalot na języku ale nie jedna pani dr zaglądala jej do chapki i nic nie mówila o żadnych pleśniawkach a wydaje mi się ze przy pleśniawkach maleństwa gorzej jedza bo ich to boli a Milenka je normalnie , ja z tym moczem też bym nie odważyła się smarować w buźce malej miby jest to możę sposób ale jak dlamnie nie higieniczny

a co do przybywania naszych pociech to ważne ze by przybywaly na wadze a nie tracily i niech ci lekarze nie przesadzaja na silę tez karmić nie można jak niechce to najedzone i jest to sprawa indywidualna dla każdej z pociech

Moja Milenka ma wiotkosc krtani czy spodkal sie ktos z czymś takim niby ma to minac do 1 roku zycia ale szkoda mi jej jak widzę jak charczy szczególnie przy tym jak sie cieszy na cale szczęście jak śpi to jest ok
 
Do góry