reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2025

Hej, nie martw się. Ja od ponad tygodnia mam plamienia/ rozwodnione krwawienia. Mnie zazwyczaj łapią wieczorem, wtedy dochodzi do tego ból podbrzusza jak na zbliżający się okres. Macica się rozciąga. Za każdym razem kiedy widzę kolor czerwony na papierze zamiast brązowego to lecę następnego dnia na betę. Wczoraj miałam największe plamienie jak do tej pory a beta hcg z dzisiaj ponad 16 tys… także musimy chyba nauczyć się, że to nic złego.
Krwawienia nie mam całe szczęście, ale jednak ta jedna brązowa plamka na bieliźnie każdego dnia dręczy…
 
reklama
Krwawienia nie mam całe szczęście, ale jednak ta jedna brązowa plamka na bieliźnie każdego dnia dręczy…
Jeśli bardzo cię to męczy to może udaj się do lekarza?
Nawet jeśli zbyt wiele jeszcze nie zobaczy USG, to może zlokalizować skąd jest plamienie.
W ciąży z synem plamiłam od 5/6 TC do mnie więcej do 13 TC.
 
Dziewczyny, czy któraś z was ma może lekko brązowy śluz? Zazwyczaj jest on rano, taka lekka plamka na bieliźnie. Troszkę zaczęłam się martwić
A bierzesz jakieś leki dopochwowo ja tak miałam jak brałam luteinę nie zawsze ostrożnie wsunęłam tabletkę gdzieś naruszyłam tkankę i później właśnie miałam takie plamienia ale jeśli cie to niepokoi to skontaktuj się ze swoim lekarzem bo lepiej dmuchać na zimne
 
A bierzesz jakieś leki dopochwowo ja tak miałam jak brałam luteinę nie zawsze ostrożnie wsunęłam tabletkę gdzieś naruszyłam tkankę i później właśnie miałam takie plamienia ale jeśli cie to niepokoi to skontaktuj się ze swoim lekarzem bo lepiej dmuchać na zimne
Nie, żadnych leków dopochwowo nie biorę. Niedługo mam ginekologa to dla własnego spokoju powiem mu o tym.
 
Hej. Dziś test pokazał dwie kreski. Ale jestem jeszcze na bardzo wczesnym etapie. Bo termin 🐒 mam na 12.
Owu prawdopodobnie była 28/29 lipca.
Kilka słów o mnie. Mam niespełna 38 lat. Córka ma prawie 3. To moja 3cia ciąża. W grudniu 2023 miałam łyżeczkowanie. Ponowne starania zaczęliśmy niedawno. To nasz 2cs.
Mam nadzieję że teraz będzie dobrze. Dużo da mi jak usłyszę bicie serca. Poprzednim razem nie miałam okazji.
Liczę na to że będzie tu pełno nudnych ciąż ❤️
 
Hej. Dziś test pokazał dwie kreski. Ale jestem jeszcze na bardzo wczesnym etapie. Bo termin 🐒 mam na 12.
Owu prawdopodobnie była 28/29 lipca.
Kilka słów o mnie. Mam niespełna 38 lat. Córka ma prawie 3. To moja 3cia ciąża. W grudniu 2023 miałam łyżeczkowanie. Ponowne starania zaczęliśmy niedawno. To nasz 2cs.
Mam nadzieję że teraz będzie dobrze. Dużo da mi jak usłyszę bicie serca. Poprzednim razem nie miałam okazji.
Liczę na to że będzie tu pełno nudnych ciąż ❤️
to mega szybko ci wyszlo! ❤️ idziesz na betę?
 
Hej. Dziś test pokazał dwie kreski. Ale jestem jeszcze na bardzo wczesnym etapie. Bo termin 🐒 mam na 12.
Owu prawdopodobnie była 28/29 lipca.
Kilka słów o mnie. Mam niespełna 38 lat. Córka ma prawie 3. To moja 3cia ciąża. W grudniu 2023 miałam łyżeczkowanie. Ponowne starania zaczęliśmy niedawno. To nasz 2cs.
Mam nadzieję że teraz będzie dobrze. Dużo da mi jak usłyszę bicie serca. Poprzednim razem nie miałam okazji.
Liczę na to że będzie tu pełno nudnych ciąż ❤️
Trzymam kciuki żeby wszystko się dobrze ulozylo💪
 
Witam dziewczynki🙃
Trzymajcie dziś za mnie kciuki mam wizytę o 15:30 i jestem tak zestresowana ze nie spałam już od 1 w nocy😔 mam złe przeczucia
 
reklama
to mega szybko ci wyszlo! ❤️ idziesz na betę?

W pierwszej ciąży (tej że szelczesliwym finałem) test wyszedł mi dokładnie w tym samym terminie 😂😍
Chcę iść na betę w przyszłym tygodniu. Póki co betę robiłam w drugiej ciąży żeby potwierdzić spadek.
Teraz chcę pierwszy raz zobaczyć wzrost ☺️ ale od nieco większej wartości niż by dziś wyszła 😉
 
Do góry