reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

Ja też mieszkam blisko teściowej (mamy duży dom, ona na dole my na górze, wejście oddzielne więc trochę jak w bloku)ale ona mi z dziećmi nie zostanie, zero chęci pomocy. Jak jadę do lekarza z jednym to drugie ciągnę ze sobą, na zakupy to samo.
Nie chcę się rozpisywać bo szkoda psuć siebie dzień.
I tak wiem że nikt nie ma obowiązku mi pilnować dzieci, ale teściowa wiecznej czegoś chcę i oczekuje pomocy ale w drugą stronę to już nie działa.
przykro mi że nie masz od niej pomocy a ona oczekuje ze jej to już pomoc trzeba a najgorsze jest to że mieszkacie w jednym domu a ona podchodzi do pomocy jak do obcych osób ale niestety wiele kobiet tak ma. Ale tak jak mówisz nie ma co sobie psuć dnia jesteś silna niezależna kobietka więc w tobie siła💪
 
reklama
czesc :) nazywam sie Karola, ostatni raz byłam tu na forum, lipcowych mam 2018
od tygodnia wiem ze jestem w kolejnej ciazy, pierwsza córka lat 14, syn 6 no i wychodzi ze 7.04.2025 kolejne dziecko
ciaza totalnie z zaskoczenia, nieplanowana i wsumie az cud ze cos wyszlo :p nie jestem ani fizycznie ani psychicznie gotowa...
jedno dziecko odchowane, drugie za rok idzie do szkoly ja jestem pracoholik i mam stanowisko na wysokich obrotach, od roku mieszkamy w nowym domu wiec nie mamy nawet pokoju dodatkowego, mialam pelno planów ktore trzeba zmienic, jestem przerazona ze moje zycie znow sie zmieni, mam 36 lat i srednio nadaje sie do dzieci choc swoje bardzo kocham :)
chyba nie dotarło to jeszcze do mnie...
lekarza mam 12.08 i to wychodzi 7 tydzien z objawów to mam mdłości popoludniu a wieczorem zgaga calkiem inne objawy niz przy poprzednich ciazach
fajnie was poczytac :)
Witaj wśród kwietnioweczek😊
Ja rowniez mam ciążę z zaskoczenia jako naturalny cud i również przewidziany termin na 07.04.25 i lat 36😉
Rozgość się wygodnie i zostań z nami jak najdłużej. Życzę nudnej i szczęśliwej ciazy☺️☺️
 
Dużo się nas zrobiło, super 😊
Widzę, że dużo kwietniowych dzieci to niespodzianki 😀
U mnie zaczęły się lekkie mdłości i senność.. Synek ma teraz skok rozwojowy, więc lekko nie jest 😏
W piątek rano idę do gina (będzie 7+1, ale że ciąża jest przynjamniej tydzień młodsza to tak naprawdę koło 6 tygodnia). Chciałam jeszcze trochę poczekać, ale mi się przypomniało, że powinnam zacząć wcześnie brać acard ze względu na nadciśnienie w poprzedniej ciąży. Mam nadzieję, że już będzie widoczna akcja serca. :)
 
Duużo wody, wzięcie tabletki (w ciąży to paracetamol) od razu jak zacznie pobolewać, nie czekac aż się rozkręci. Mi często pomaga też wypicie kawy, ale wiem, że u niektórych może być odwrotny skutek :/
Pije dużo wody, kawy nie pijebo nie lubiea właśnie tabletki brac nie chciałam ale chyba będę musiała bo już bol dokucza tak fest.
 
Dużo się nas zrobiło, super 😊
Widzę, że dużo kwietniowych dzieci to niespodzianki 😀
U mnie zaczęły się lekkie mdłości i senność.. Synek ma teraz skok rozwojowy, więc lekko nie jest 😏
W piątek rano idę do gina (będzie 7+1, ale że ciąża jest przynjamniej tydzień młodsza to tak naprawdę koło 6 tygodnia). Chciałam jeszcze trochę poczekać, ale mi się przypomniało, że powinnam zacząć wcześnie brać acard ze względu na nadciśnienie w poprzedniej ciąży. Mam nadzieję, że już będzie widoczna akcja serca. :)
Trzymam kciuki za piekne serduszko🩷 i tak masz rację jeśli trzeba wdrożyć leki to jak najszybciej.
 
Dziewczyny, czy któraś z was ma może lekko brązowy śluz? Zazwyczaj jest on rano, taka lekka plamka na bieliźnie. Troszkę zaczęłam się martwić
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z was ma może lekko brązowy śluz? Zazwyczaj jest on rano, taka lekka plamka na bieliźnie. Troszkę zaczęłam się martwić
Hej, nie martw się. Ja od ponad tygodnia mam plamienia/ rozwodnione krwawienia. Mnie zazwyczaj łapią wieczorem, wtedy dochodzi do tego ból podbrzusza jak na zbliżający się okres. Macica się rozciąga. Za każdym razem kiedy widzę kolor czerwony na papierze zamiast brązowego to lecę następnego dnia na betę. Wczoraj miałam największe plamienie jak do tej pory a beta hcg z dzisiaj ponad 16 tys… także musimy chyba nauczyć się, że to nic złego.
 
Do góry