reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2025

reklama
Cześć! Ja też się nieśmiało przywitam - test pokazał dziś 2 kreski, termin spodziewane miesiączki był wczoraj. Preglife pokazuje termin porodu na 14 kwietnia :)

Mam już jedną córkę z marca 2022, w grudniu 2023 miałam łyżeczkowanie z uwagi na puste jajo płodowe... Teraz nie chce się na nic nastawiać, czekam na wizytę 27 sierpnia.

Mam 31 lat, mieszkam w Krakowie - pracuję w biurze a wolnym czasie (poza spacerami na plac zabaw) uwielbiam czytać książki - obyczajowe kryminalne, historyczne - tylko do reportaży jakoś nie mogę się przekonać :)
 
Cześć! Ja też się nieśmiało przywitam - test pokazał dziś 2 kreski, termin spodziewane miesiączki był wczoraj. Preglife pokazuje termin porodu na 14 kwietnia :)

Mam już jedną córkę z marca 2022, w grudniu 2023 miałam łyżeczkowanie z uwagi na puste jajo płodowe... Teraz nie chce się na nic nastawiać, czekam na wizytę 27 sierpnia.

Mam 31 lat, mieszkam w Krakowie - pracuję w biurze a wolnym czasie (poza spacerami na plac zabaw) uwielbiam czytać książki - obyczajowe kryminalne, historyczne - tylko do reportaży jakoś nie mogę się przekonać :)
witam rozgość się wygodnie i zostań z nami jak nadluzej🙃
Życzę nudnej i szczęśliwej ciazy🩷
 
Hej. Dziś test pokazał dwie kreski. Ale jestem jeszcze na bardzo wczesnym etapie. Bo termin 🐒 mam na 12.
Owu prawdopodobnie była 28/29 lipca.
Kilka słów o mnie. Mam niespełna 38 lat. Córka ma prawie 3. To moja 3cia ciąża. W grudniu 2023 miałam łyżeczkowanie. Ponowne starania zaczęliśmy niedawno. To nasz 2cs.
Mam nadzieję że teraz będzie dobrze. Dużo da mi jak usłyszę bicie serca. Poprzednim razem nie miałam okazji.
Liczę na to że będzie tu pełno nudnych ciąż ❤️
Witamy 😘
my to się znany ze kresek 😁 super, że też nie byłaś tam długo.
Kciuki zaciśnięte ❤️
 
Cześć! Ja też się nieśmiało przywitam - test pokazał dziś 2 kreski, termin spodziewane miesiączki był wczoraj. Preglife pokazuje termin porodu na 14 kwietnia :)

Mam już jedną córkę z marca 2022, w grudniu 2023 miałam łyżeczkowanie z uwagi na puste jajo płodowe... Teraz nie chce się na nic nastawiać, czekam na wizytę 27 sierpnia.

Mam 31 lat, mieszkam w Krakowie - pracuję w biurze a wolnym czasie (poza spacerami na plac zabaw) uwielbiam czytać książki - obyczajowe kryminalne, historyczne - tylko do reportaży jakoś nie mogę się przekonać :)
Cześć ☺️
Zapraszamy i miło że jesteś z nami.
 
W pierwszej ciąży (tej że szelczesliwym finałem) test wyszedł mi dokładnie w tym samym terminie 😂😍
Chcę iść na betę w przyszłym tygodniu. Póki co betę robiłam w drugiej ciąży żeby potwierdzić spadek.
Teraz chcę pierwszy raz zobaczyć wzrost ☺️ ale od nieco większej wartości niż by dziś wyszła 😉
oj rozumiem, ja zrobiłam w ten poniedziałek (dzień przed spodziewanym okresem) i beta wyszła mi 36 to od razu się zestresowałam czy nie za niska itd 😂 same sobie często krzywdę robimy spiesząc się za bardzo
 
czesc :) nazywam sie Karola, ostatni raz byłam tu na forum, lipcowych mam 2018
od tygodnia wiem ze jestem w kolejnej ciazy, pierwsza córka lat 14, syn 6 no i wychodzi ze 7.04.2025 kolejne dziecko
ciaza totalnie z zaskoczenia, nieplanowana i wsumie az cud ze cos wyszlo :p nie jestem ani fizycznie ani psychicznie gotowa...
jedno dziecko odchowane, drugie za rok idzie do szkoly ja jestem pracoholik i mam stanowisko na wysokich obrotach, od roku mieszkamy w nowym domu wiec nie mamy nawet pokoju dodatkowego, mialam pelno planów ktore trzeba zmienic, jestem przerazona ze moje zycie znow sie zmieni, mam 36 lat i srednio nadaje sie do dzieci choc swoje bardzo kocham :)
chyba nie dotarło to jeszcze do mnie...
lekarza mam 12.08 i to wychodzi 7 tydzien z objawów to mam mdłości popoludniu a wieczorem zgaga calkiem inne objawy niz przy poprzednich ciazach
fajnie was poczytac :)
Gratulacje. Doświadczenie już masz 😉 reszta to kwestia przystosowania się do sytuacji. Mam podobne myśli co do wieku i odchowanych dzieci. Z tą różnicą, że ja się na to zdecydowałam świadomie 😅. Mając te 35lat gdzie mój najmłodszy syn ma już 8 wszystko jest proste i poukładane. A teraz znowu wpaść w ten lekki chaos noworodkowy 🙈.


Dużo się nas zrobiło, super 😊
Widzę, że dużo kwietniowych dzieci to niespodzianki 😀
U mnie zaczęły się lekkie mdłości i senność.. Synek ma teraz skok rozwojowy, więc lekko nie jest 😏
W piątek rano idę do gina (będzie 7+1, ale że ciąża jest przynjamniej tydzień młodsza to tak naprawdę koło 6 tygodnia). Chciałam jeszcze trochę poczekać, ale mi się przypomniało, że powinnam zacząć wcześnie brać acard ze względu na nadciśnienie w poprzedniej ciąży. Mam nadzieję, że już będzie widoczna akcja serca. :)
U mnie każda ciąża planowana. Łącznie z pierwszą kiedy młodość poniosła i chwilę po zaręczynach ja mając 19lat , a wtedy jeszcze narzeczony 23 stwierdziliśmy, że chcemy więcej. Każdy z otoczenia i tak wiedział lepiej 🙄. Mieszkaliśmy sami, wszystko kupiliśmy sami ,a i tak gadali.

Jak ja zazdroszczę tego, że w Polsce można do ginekologa iść w każdej chwili. Ja na chwilę obecną czekam, aż dostanę list od położnej na pierwszą wizytę. A po 10tyg ciąży zapewne będę miała pierwsze USG.
Niecierpliwie czekam na wieści z piątkowej wizyty 🤞🤞 myślę, że wtedy i serduszko może zaskoczyć ♥️.


Dziewczyny, czy któraś z was ma może lekko brązowy śluz? Zazwyczaj jest on rano, taka lekka plamka na bieliźnie. Troszkę zaczęłam się martwić
Może jest to zbyt prywatne pytanie, ale czy to plamienie poprzedzone jest np wcześniejszym stosunkiem?
Generalnie jest zasada, że na początku może się zdążyć nawet w zupełnie zdrowej ciąży. Zwłaszcza, że jest brązowe i mało to nie brzmi to niepokojąco. Jednak jeśli tylko możesz i chcesz to udaj się do Ginekologa jeśli Cię to martwi.


Hej. Dziś test pokazał dwie kreski. Ale jestem jeszcze na bardzo wczesnym etapie. Bo termin 🐒 mam na 12.
Owu prawdopodobnie była 28/29 lipca.
Kilka słów o mnie. Mam niespełna 38 lat. Córka ma prawie 3. To moja 3cia ciąża. W grudniu 2023 miałam łyżeczkowanie. Ponowne starania zaczęliśmy niedawno. To nasz 2cs.
Mam nadzieję że teraz będzie dobrze. Dużo da mi jak usłyszę bicie serca. Poprzednim razem nie miałam okazji.
Liczę na to że będzie tu pełno nudnych ciąż ❤️
Widziałam na sierpniowym wątku 🙈 gratulacje kochana 🥹. Teraz to już musi być długa i nudna ciąża.

to mega szybko ci wyszlo! ❤️ idziesz na betę?
Ja się chyba nie chwaliłam, ale mi pozytywny test wyszedł 17.07 a 26.07 miałam mieć okres 😉. Tak więc jeszcze wcześniej, że sama byłam w szoku i też jakaś tam myśl o bliźniakach z tyłu głowy się pojawia😅. Tylko tu na forum wiele z nas testuje przy użyciu bardziej czułych testów ciążowych.

Witam dziewczynki🙃
Trzymajcie dziś za mnie kciuki mam wizytę o 15:30 i jestem tak zestresowana ze nie spałam już od 1 w nocy😔 mam złe przeczucia
Kochana trzymam 🤞🤞musi być dobrze.

Cześć! Ja też się nieśmiało przywitam - test pokazał dziś 2 kreski, termin spodziewane miesiączki był wczoraj. Preglife pokazuje termin porodu na 14 kwietnia :)

Mam już jedną córkę z marca 2022, w grudniu 2023 miałam łyżeczkowanie z uwagi na puste jajo płodowe... Teraz nie chce się na nic nastawiać, czekam na wizytę 27 sierpnia.

Mam 31 lat, mieszkam w Krakowie - pracuję w biurze a wolnym czasie (poza spacerami na plac zabaw) uwielbiam czytać książki - obyczajowe kryminalne, historyczne - tylko do reportaży jakoś nie mogę się przekonać :)

Gratulacje. Witaj wśród kwietniówek i trzymaj się nas mocno. Nie wypuszczamy żadnej no chyba tylko jak już będzie czas rodzić 😉. Rozumiem obawy i rezerwę w danej sytuacji. Postaraj się mimo wszystko myśleć pozytywnie i nie denerwować się.


Jeju ile już nas się tutaj nazbierało ☺️
 
reklama
Jestem po wizycie leki przepisane, badania zlecone, usg zrobione jest pęcherzyk ciążowy z leciutko widocznym ciałkiem żółtym😁 lekarz pogratulował naturalnej ciąży I zaprosił za dwa tygodnie i powiedział że już będzie widoczny ludzik z bijącym serduszkiem😍 Kartę ciąży mi założy na następnej wizycie.
A następna wizyta 21.08.25🙂
Nawet niewiecie jak mi ulżyło uff teraz obym spała spokojnie🙈
 
Do góry