reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

Jestem po wizycie leki przepisane, badania zlecone, usg zrobione jest pęcherzyk ciążowy z leciutko widocznym ciałkiem żółtym😁 lekarz pogratulował naturalnej ciąży I zaprosił za dwa tygodnie i powiedział że już będzie widoczny ludzik z bijącym serduszkiem😍 Kartę ciąży mi założy na następnej wizycie.
A następna wizyta 21.08.25🙂
Nawet niewiecie jak mi ulżyło uff teraz obym spała spokojnie🙈

Cudowne wieści 🤗. Mówiłam, że kwietniowe dzieci muszą mieć jakieś super moce 😉.
 
reklama
Jestem po wizycie leki przepisane, badania zlecone, usg zrobione jest pęcherzyk ciążowy z leciutko widocznym ciałkiem żółtym😁 lekarz pogratulował naturalnej ciąży I zaprosił za dwa tygodnie i powiedział że już będzie widoczny ludzik z bijącym serduszkiem😍 Kartę ciąży mi założy na następnej wizycie.
A następna wizyta 21.08.25🙂
Nawet niewiecie jak mi ulżyło uff teraz obym spała spokojnie🙈
Gratulacje! 🥰 W którym tygodniu teraz jesteś? Ja mam 19 sierpnia wizytę i byłby to 7 tydzień od ostatniej miesiączki - mam nadzieję, że też już zobaczę na USG mojego maluszka ❤️
 
Jestem po wizycie leki przepisane, badania zlecone, usg zrobione jest pęcherzyk ciążowy z leciutko widocznym ciałkiem żółtym😁 lekarz pogratulował naturalnej ciąży I zaprosił za dwa tygodnie i powiedział że już będzie widoczny ludzik z bijącym serduszkiem😍 Kartę ciąży mi założy na następnej wizycie.
A następna wizyta 21.08.25🙂
Nawet niewiecie jak mi ulżyło uff teraz obym spała spokojnie🙈
Super wiadomości, bardzo się cieszę ❤️
 
Do góry