reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

Hej, nie martw się. Ja od ponad tygodnia mam plamienia/ rozwodnione krwawienia. Mnie zazwyczaj łapią wieczorem, wtedy dochodzi do tego ból podbrzusza jak na zbliżający się okres. Macica się rozciąga. Za każdym razem kiedy widzę kolor czerwony na papierze zamiast brązowego to lecę następnego dnia na betę. Wczoraj miałam największe plamienie jak do tej pory a beta hcg z dzisiaj ponad 16 tys… także musimy chyba nauczyć się, że to nic złego.
Krwawienia nie mam całe szczęście, ale jednak ta jedna brązowa plamka na bieliźnie każdego dnia dręczy…
 
reklama
Krwawienia nie mam całe szczęście, ale jednak ta jedna brązowa plamka na bieliźnie każdego dnia dręczy…
Jeśli bardzo cię to męczy to może udaj się do lekarza?
Nawet jeśli zbyt wiele jeszcze nie zobaczy USG, to może zlokalizować skąd jest plamienie.
W ciąży z synem plamiłam od 5/6 TC do mnie więcej do 13 TC.
 
Dziewczyny, czy któraś z was ma może lekko brązowy śluz? Zazwyczaj jest on rano, taka lekka plamka na bieliźnie. Troszkę zaczęłam się martwić
A bierzesz jakieś leki dopochwowo ja tak miałam jak brałam luteinę nie zawsze ostrożnie wsunęłam tabletkę gdzieś naruszyłam tkankę i później właśnie miałam takie plamienia ale jeśli cie to niepokoi to skontaktuj się ze swoim lekarzem bo lepiej dmuchać na zimne
 
Do góry