reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Napisałam ,że dawno tu nie zaglądałam🙂 dlatego zgłaszam się.Czy sama mam się jakoś dodać? Jeśli tak to jak?
cofnij się na 455 str w apce przynajmniej mi się taka wyswietla, tam jest napisane kto jest moderatorem i do kogo napisac, samemu dodać się nie da, robi to moderator babyboom
 
Pytanie do dziewczyn co biorą Xonvea. Jak wasze samopoczucie po tabletkach? Ile bierzecie,?
Ogólnie jak wczoraj wzięłam to spałam właściwie cały wieczór, plus lekkie zawroty głowy i obudziłam się w nocy z takim mega niepokojem ze coś jest nie tak. dziwne uczucie, takie jakby złodziej był w domu albo coś się stało moim bliskim. Wiec wszystko „co fajne” po tym leku mi się dostało.
Aczkolwiek dzisiaj było mi niedobrze może łącznie 5min. Pytanie czy to z powodu antybiotyku, czy przez to ze jestem w 12tc
 
Ogólnie jak wczoraj wzięłam to spałam właściwie cały wieczór, plus lekkie zawroty głowy i obudziłam się w nocy z takim mega niepokojem ze coś jest nie tak. dziwne uczucie, takie jakby złodziej był w domu albo coś się stało moim bliskim. Wiec wszystko „co fajne” po tym leku mi się dostało.
Aczkolwiek dzisiaj było mi niedobrze może łącznie 5min. Pytanie czy to z powodu antybiotyku, czy przez to ze jestem w 12tc
No ja póki co jestem po pierwszej tabletce i też właśnie spałabym na siedząco.. Mam wziąć jeszcze na noc i ewentualnie jutro rano. Cioci mi podłączyła kroplówkę z elektrolitów więc wróciłam do żywych. Trochę jem, staram się dużo pić. A jak mas z brać te tabletki?
 
No ja póki co jestem po pierwszej tabletce i też właśnie spałabym na siedząco.. Mam wziąć jeszcze na noc i ewentualnie jutro rano. Cioci mi podłączyła kroplówkę z elektrolitów więc wróciłam do żywych. Trochę jem, staram się dużo pić. A jak mas z brać te tabletki?
Szczerze to miałam brać na noc ale chyba odpuszczę bo więcej szkód mi to przynosi niż warte. Chyba ze znowu będę mieć nawrot mega nudności. Jutro jade do biura wiec nie mogę zasnąć przed laptopem 🙄
 
reklama
Do góry