reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Ja mam drugiego października i siedzę jak na szpilkach, mdłości ustąpiły , tylko czasem mnie łapią tak z 2 razy dziennie,za to ciągle jestem śpiąca i czuję się taka bezsilna.Wyszłam wczoraj z synem i mężem na zakupy , trochę się przeszliśmy a mnie zaraz nogi bolały i góra brzucha skuta.Rano obudziłam się z zakwasami na żebrach 😓nie wiem jak ja mam się ruszać skoro tak mnie to męczy,do tego jakieś nerwobóle w lewej piersi...mam trochę stresu ostatnio,może to dlatego
jeszcze trochę i powinno być lepiej, ja to w większości odpoczywam, bo jak pochodzę dłużej to też mnie boli w stawie biodrowym przy pachwinie...
Najgorsze są te nerwy, oby szybko zleciało do badań prenatalnych..
 
reklama
Ciekawe kiedy zostaniemy dodane do prywatnego wątku...🤔🤔
Dziewczyny zostałyście już zgłoszone przez @powerpuff do moderatora @aniaslu, musicie cierpliwie poczekać.
Ja na wrześniowych tez musiałam czekać bo spóźniłam się na „pierwsze zapisy”.
Ale na pewno w najbliższym czasie zostaniecie dodane.
 
Cześć 😊 co tam dziewczyny nie prywatne? Jak się macie?

Ja wracam do zdrowia, odzyskałam węch 😁 został mi średni katar, raczej taki zatkany nos, psikam co chwilę i mam nadzieję, że już samo przejdzie.
Powiem Wam, że dość mam już tych stresów, próbuje myśleć o czymś innym, oglądam wózki, łóżeczka itp 😁 robicie już jakieś zakupy?
Stwierdziłam, że jak tylko prenatalne usg będzie dobrze ( dopiero 9.10.) , to zaczynam zakupy 😁
 
Cześć 😊 co tam dziewczyny nie prywatne? Jak się macie?

Ja wracam do zdrowia, odzyskałam węch 😁 został mi średni katar, raczej taki zatkany nos, psikam co chwilę i mam nadzieję, że już samo przejdzie.
Powiem Wam, że dość mam już tych stresów, próbuje myśleć o czymś innym, oglądam wózki, łóżeczka itp 😁 robicie już jakieś zakupy?
Stwierdziłam, że jak tylko prenatalne usg będzie dobrze ( dopiero 9.10.) , to zaczynam zakupy 😁

Ja wracam do żywych powoli, bo tygodnie 7-12 nie były dla mnie łaskawe, mdłości kosmiczne. Jutro mam prenatalne, zobaczymy co tam słychać, ekscytacja miesza się ze strachem, ale każda to chyba zna :)
 
reklama
Cześć 😊 co tam dziewczyny nie prywatne? Jak się macie?

Ja wracam do zdrowia, odzyskałam węch 😁 został mi średni katar, raczej taki zatkany nos, psikam co chwilę i mam nadzieję, że już samo przejdzie.
Powiem Wam, że dość mam już tych stresów, próbuje myśleć o czymś innym, oglądam wózki, łóżeczka itp 😁 robicie już jakieś zakupy?
Stwierdziłam, że jak tylko prenatalne usg będzie dobrze ( dopiero 9.10.) , to zaczynam zakupy 😁
ja z zakupami to pewnie sie wstrzymam do 5-6 miesiaca
 
Do góry