reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Ah to dlatego taka mała aktywność tutaj
Aktywność niska jest tutaj i na prywatnym też, bo jest weekend. Także luzik.
@powerpuff jest moderatorem grupy prywatnej, ja dodatkowo pomagam - także cały czas zbieramy jeszcze przez jakiś czas te osoby, które przeoczyły post o zapisywaniu się na listę chętnych i które chcą aktywnie uczestniczyć w wątku prywatnym.
Kolejna lista osób będzie zgłoszona do aniaslu i dopiero wtedy zostaną dodane do prywatnego- my nie mamy takiej mocy, żeby same to zrobić ;)
 
Cześć, trochę lepiej się czuje, ale jestem strasznie słaba. Katar mam mniejszy, ale ciągle nie mam węchu... kompletnie nic nie czuję, straszne to jest..
 
Cześć, trochę lepiej się czuje, ale jestem strasznie słaba. Katar mam mniejszy, ale ciągle nie mam węchu... kompletnie nic nie czuję, straszne to jest..
Jeden plus braku węchu - można smażyć tony cebuli 😀
A tak bez żartów to dobrze, że jest lepiej, oby jak najszybciej wróciło zdrowie na dobre tory 😊
 
mi najgorzej było jeść. Bo jadłam a nic nie czułam... Whysky to z butelki piliśmy bo my z mężem razem mieliśmy Covida
mój też na pewno ma covida, ale on już 2 tydzień choruje i lepiej się czuje. Wechu nie stracił, szczęściarz 😉
Leżę i czytam książkę za książka, właśnie skończyłam poszukiwacza zwłok Gorzki, bardzo fajna 😊 jak lubicie kryminały, to polecam
 
reklama
Do góry