reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Dokładnie 🤩 medicover ma taki mocno średni sprzęt, tylko żeby zobaczyć jak bije serce maluszkowi, ale widziałam ze wprowadzili sobie do oferty usg prenatalne i nawet mam w pakiecie ale jakos nie jestem przekonana.

super! Najważniejsze żeby mieć zaufanie do swojego lekarza 😍
ja do lekarzy nie jestem przekonana, bylam juz u dwoch roznych w luxmedzie i nie jestem zadowolona, a moja gin prowadzaca zdobyla juz moje zaufanie, wiec to jej badanie bede taktowac, nazwijmy to, powaznie :D
 
Niby od 4 już nie wymiotuje i nie mam biegunki ale ciagle czuje się tak słabo, mdli mnie strasznie, kręci mi się w głowie. Myślicie ze to normalne ze tak się zle czuje jeszcze ? Może macie jakieś sposoby żeby sobie jakoś pomoc ?
 
Poszłam prywatnie. Brak tętna, skierowanie na rano szpital na wywołanie
Tak strasznie mi przykro :((( jejku :(
Niby od 4 już nie wymiotuje i nie mam biegunki ale ciagle czuje się tak słabo, mdli mnie strasznie, kręci mi się w głowie. Myślicie ze to normalne ze tak się zle czuje jeszcze ? Może macie jakieś sposoby żeby sobie jakoś pomoc ?
Ja dzisiaj praktycznie nic nie zjadłam poza sorbetem gruszkowym i odrobiną chleba z masłem 🤮 najgorsze jest to ze cokolwiek chce zjesc lub wypic to od razu mam odruch wymiotny :( mąż mi teraz zrobił sok wyciskany z jabłek i pomarańczy - na razie jeszcze się trzymam..
 
reklama
Niby od 4 już nie wymiotuje i nie mam biegunki ale ciagle czuje się tak słabo, mdli mnie strasznie, kręci mi się w głowie. Myślicie ze to normalne ze tak się zle czuje jeszcze ? Może macie jakieś sposoby żeby sobie jakoś pomoc ?
napewno wciąż odczuwasz skutki odwodnienia. Jakie elektrolity wypiłaś i w jakiej ilości dziś?
 
Do góry