reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
nie. Mam prenatalne u innego lekarza który się specjalizuje tylko w prenatalnych. Ponoć najlepszy.
Ja podobnie, na wizyty chodzę do Medicover ale prenatalne robi zewnętrzna placówka, która z nimi współpracuje. Właśnie z tego względu że na miejscu nie mają dobrego sprzętu i lekarza z uprawnieniami
 
Jezu dziewczyny mnie wczoraj po 21 złapało jakieś zatrucie. Wymioty i biegunka, już myślałam ze szpital będzie ale jakoś powoli, powoli i od 4 rano mam stabilna sytuacje, trochę już się nawodnilam. Mam nadzieje ze to nie zaszkodzi dziecku. Niby czytałam ze nie powinno ale oczywiście znowu mam powód do zmartwienia ;(
Kochana jak się czujesz? Chyba panuje jakiś wirus, mojej przyjaciółki siostra od rana wymiotowała dzisiaj a mój młody w żłobku 5 rzadkich kup... ciekawe czy coś się rozwinie :/
 
Nadrobiłam wszystkie posty. Dziewczyny które miały dzisiaj wizyty, cieszę się że widziałyście maluchy i ze wszystko jest w porządku. Za wszystkie z nas tutaj mocno trzymam kciuki ❤️❤️❤️
U mnie kolejny ciezki dzien, jestem już tak zmęczona po tych dwóch tygodniach, że nie wiem jak wyrobie jeszcze kolejne dwa :( przepraszam że tak narzekam, ale mam wrażenie że wszyscy dookoła mnie są tak pochłonięci swoimi sprawami, mają tyle na głowie ze nawet się nie odzywam. W takich chwilach brakuje mi bardzo mojej Mamy... :(
 
to dokładnie tyle co ja. Czy na tych prenatalnych to jest inne USG? Ja nie mam wogóle takich wyraźnych zdjęć... ile ma zarodek? To ja zostawiam ta wizytę za tydzień. Gratuluję. I wogóle że już płeć określił 😀 patrzyłaś na karteczkę czy jeszcze nie? Masz jakieś zdjęcie z którego podejrzewa płeć?
Jest takie mega dokładne usg, do tego typu badań musi być sprzęt najwyższej klasy. Zarodek według pomiaru Crl ma 4,7cm Jeszcze nie patrzyłam na karteczkę z płcią, dostałam zapieczętowana hahah chcemy sobie zrobić niespodziankę z balonem z confetti haha. Nie wiem z którego zdjęcia podejrzewa płeć (ale znając mojego lekarza nie wydrukował mi takiego zdjęcia na którym coś mogłabym zobaczyć :D )
nie. Mam prenatalne u innego lekarza który się specjalizuje tylko w prenatalnych. Ponoć najlepszy.
ja mam i w tej, i w poprzedniej ciazy wszystkie badania i usg i tego samego lekarza :D mam szczescie, że mój lekarz ma wszystkie uprawnienia, kilka różnych specjalizacji, świetny sprzęt i ogólnie super facet! Mega mu ufam
Super 😀 który to tydzień ?
11+2 ❤️ w poprzedniej ciąży tez mi koło 12 tygodnia już ten lekarz płeć określił :D
 
Niestety potrzebuje porady bo w nocy poległam. Kilka dni próbuje mojego rocznego chłopca przestawić na mleko modyfikowane bo tak bolą mnie sutki . I wczoraj udało się przed zaśnięciem ze w końcu wypił butelkę ale w nocy tak mi się zanosił ze musiałam dać pierś bo rzucał butelka aż dałam cyca i tak 4-5 razy w nocy… przez cały dzień nie dostał choć ciągnął mnie za bluzkę to dałam jeść jogurty i przeszło a teraz do spania daje butelkę która wczoraj przed snem ładnie wypił a on ja odtrąciła płakał ale tak ze przestawał i za bluzkę aż w końcu ucichł i zasnął. I moje pytanie … wiem ze jak soe obudzi na mleko to nie weźmie normalnie butelki tylko będzie płacz aż serce pęka i darować sobie czy przeczekać jakoś płacz ? Bo chyba noe ma sensu nie dawać cycka w dzień a w nocy dawać ? Skoro jestem już w ciąży sutki bolą a mleka tez chyba za dużo nie mam bo ściągnęłam sobie dziś to 100 ml . Naprawdę noe wiem jak to rozgryźć męża nie ma do stycznia tylko w weekendy , jestem sama .
Ja odstawiałam 2latka od piersi, najpierw zakończyłam karmienie dzienne, które poszło bez problemu, a po 2 miesiącach nocne. U mnie niestety nie było łatwo przez miesiąc mieliśmy ciężkie wieczory i noce:(
Hej ja tak jak czułam rozciąganie zawsze coś codzień jajniki pachwiny macica tak 3 dzień cisza i wogole więcej energii a pod oczami brązowe cienie. Nie muszę nawet mówić jak się stresuje ze znów obumarcie, bo dokładnie ten sam czas się zbliża co i po poprzednim obumarciu ciąży i tez objawy zanikły i te cholerne cienie pod oczami. Stres ogromny czy znów czeka mnie to samo.
Dziewczyny które czuja jakieś bóle rozciągania czy jajniki pachwiny itp macie codzień te bóle? U mnie dotąd tak było szczególnie przy ruchu, wstawaniu itp.
Ja odczuwam takie rozciagania, ale nie są one codziennie. Ale również każdy chwilowy zanik objawów wywołuje u mnie zmartwienie
 
ja podobnie 5.10 u mojej gin prowadzacej, a 27.09 na luxmed, ale to luxmedowe to dla mnie tylko takie na podejrzenie bobasa 😂
Dokładnie 🤩 medicover ma taki mocno średni sprzęt, tylko żeby zobaczyć jak bije serce maluszkowi, ale widziałam ze wprowadzili sobie do oferty usg prenatalne i nawet mam w pakiecie ale jakos nie jestem przekonana.
Jest takie mega dokładne usg, do tego typu badań musi być sprzęt najwyższej klasy. Zarodek według pomiaru Crl ma 4,7cm Jeszcze nie patrzyłam na karteczkę z płcią, dostałam zapieczętowana hahah chcemy sobie zrobić niespodziankę z balonem z confetti haha. Nie wiem z którego zdjęcia podejrzewa płeć (ale znając mojego lekarza nie wydrukował mi takiego zdjęcia na którym coś mogłabym zobaczyć :D )

ja mam i w tej, i w poprzedniej ciazy wszystkie badania i usg i tego samego lekarza :D mam szczescie, że mój lekarz ma wszystkie uprawnienia, kilka różnych specjalizacji, świetny sprzęt i ogólnie super facet! Mega mu ufam

11+2 ❤️ w poprzedniej ciąży tez mi koło 12 tygodnia już ten lekarz płeć określił :D
super! Najważniejsze żeby mieć zaufanie do swojego lekarza 😍
 
reklama
Niestety potrzebuje porady bo w nocy poległam. Kilka dni próbuje mojego rocznego chłopca przestawić na mleko modyfikowane bo tak bolą mnie sutki . I wczoraj udało się przed zaśnięciem ze w końcu wypił butelkę ale w nocy tak mi się zanosił ze musiałam dać pierś bo rzucał butelka aż dałam cyca i tak 4-5 razy w nocy… przez cały dzień nie dostał choć ciągnął mnie za bluzkę to dałam jeść jogurty i przeszło a teraz do spania daje butelkę która wczoraj przed snem ładnie wypił a on ja odtrąciła płakał ale tak ze przestawał i za bluzkę aż w końcu ucichł i zasnął. I moje pytanie … wiem ze jak soe obudzi na mleko to nie weźmie normalnie butelki tylko będzie płacz aż serce pęka i darować sobie czy przeczekać jakoś płacz ? Bo chyba noe ma sensu nie dawać cycka w dzień a w nocy dawać ? Skoro jestem już w ciąży sutki bolą a mleka tez chyba za dużo nie mam bo ściągnęłam sobie dziś to 100 ml . Naprawdę noe wiem jak to rozgryźć męża nie ma do stycznia tylko w weekendy , jestem sama .
Ja odstawiałam jak córka miała 16 miesięcy. W dzień nie miałyśmy już żadnego karmienia, za to noce od urodzenia miałam pobudki co 20 min. Na koniec tak jak piszesz - miałam poranione piersi i cuda wianki. U nas pierwszym krokiem była nauka zasypiania bez piersi, córka była też od tego niestety bardzo zależna. Jak się udało to osiągnąć to niestety…krótkim ostrym cięciem. Kilka nocy było bardzo bardzo trudnych, ale nie podawałam się. Tez byłam sama. Po przetrwaniu kilku nocy - dziecko przesypialo całe noce :)
 
Do góry