reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Kurcze, mam wrażenie ze tylko w krk cisną prenatalne najpóźniej jak się da. Wszędzie gdzie się umawiałam to od razu zaznaczali ze najlepiej przy 12-13tyg. A ogólnie to najlepiej w ostatni dni 🤣
Cześć,
Ja po prenatalnych - udało się zrobić 🥹 wszystko na usg idealnie..dostałam nawet karteczkę z płcią!
Uściski od tego małego człowieka
Robiłaś bete i Papp?
 
Ja dzisiaj według OM 11+4 a na usg wyszło 11+2 :) też jestem w szoku że tak wszystko było widać
to dokładnie tyle co ja. Czy na tych prenatalnych to jest inne USG? Ja nie mam wogóle takich wyraźnych zdjęć... ile ma zarodek? To ja zostawiam ta wizytę za tydzień. Gratuluję. I wogóle że już płeć określił 😀 patrzyłaś na karteczkę czy jeszcze nie? Masz jakieś zdjęcie z którego podejrzewa płeć?
 
to dokładnie tyle co ja. Czy na tych prenatalnych to jest inne USG? Ja nie mam wogóle takich wyraźnych zdjęć... ile ma zarodek? To ja zostawiam ta wizytę za tydzień. Gratuluję. I wogóle że już płeć określił 😀 patrzyłaś na karteczkę czy jeszcze nie? Masz jakieś zdjęcie z którego podejrzewa płeć?
Ja prenatalne mam na tym samym USG, a umawiałaś się w tym samym miejscu? Musi być do tego dobry sprzęt. Ogólnie to zawsze mam wyraźne zdjęcia, tylko 3d w poprzedniej ciąży zawsze wychodziło słabo, bo to zależy ponoć od tkanki tłuszczowej, a moje dziecko to szczuplak 🤣 wtedy trudno komputerowi jest stworzyć obraz 3d
 
Ja prenatalne mam na tym samym USG, a umawiałaś się w tym samym miejscu? Musi być do tego dobry sprzęt. Ogólnie to zawsze mam wyraźne zdjęcia, tylko 3d w poprzedniej ciąży zawsze wychodziło słabo, bo to zależy ponoć od tkanki tłuszczowej, a moje dziecko to szczuplak 🤣 wtedy trudno komputerowi jest stworzyć obraz 3d
nie. Mam prenatalne u innego lekarza który się specjalizuje tylko w prenatalnych. Ponoć najlepszy.
 
reklama
Do góry