reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Laski 7 TC
Jestem na neoparin i acard
Dziś się kochaliśmy i od razu po zauważyłam śluz wymieszany z krwią 😭
Czy jest szansa że to nic poważnego? Czy jechać na szpital? Nie mogę się dodzwonić do mojego gin aktualnie
 
Laski 7 TC
Jestem na neoparin i acard
Dziś się kochaliśmy i od razu po zauważyłam śluz wymieszany z krwią 😭
Czy jest szansa że to nic poważnego? Czy jechać na szpital? Nie mogę się dodzwonić do mojego gin aktualnie
zawsze lepiej sprawdzić uważam.
Oczywiście może to być spowodowane wrażliwością szyjki która jest bardziej ukrwiona (leki przeciwkrzepliwe tez nie są obojętne tu) i po stosunku coś sie pojawić może, ale pewności nie ma ze to od tego nigdy
 
Trzymam kciuki! Dziś słyszałam tez bicie serca. Nie wiem czy to dobrze, że mi to puściła ale była to chwila. Mam nadzieję że na tym etapie już nie szkodzi :)
Dobrze dobrze. Ja słyszałam już trzy razy i za każdym razem wzrusz na maksa 🥹❤️

Odwołuje to co powiedziałam ze nie czuje dzisiaj żadnych dolegliwości. Od jakiejś godziny dosłownie mnie zmiotło przez 🤮
Miałam jechać na kobido ale wyczynem jest zrobienie kroku z łazienki do łóżka.
 
zawsze lepiej sprawdzić uważam.
Oczywiście może to być spowodowane wrażliwością szyjki która jest bardziej ukrwiona (leki przeciwkrzepliwe tez nie są obojętne tu) i po stosunku coś sie pojawić może, ale pewności nie ma ze to od tego nigdy
Mi kiedyś powiedział jeden Pan Ordynator ze on odradza seks do 8tc. Z kolei moja gin uważa ze z głową można robić wszystko.
Ale tak, tez bym na pewno to sprawdziła na usg czy wszystko jest dobrze
 
Dobrze dobrze. Ja słyszałam już trzy razy i za każdym razem wzrusz na maksa 🥹❤️

Odwołuje to co powiedziałam ze nie czuje dzisiaj żadnych dolegliwości. Od jakiejś godziny dosłownie mnie zmiotło przez 🤮
Miałam jechać na kobido ale wyczynem jest zrobienie kroku z łazienki do łóżka.
u mnie nadal brak objawów. Ale wczoraj była na spotkaniu dziewczyna w ciąży i mi opowiadała że nie ma i nie miała żadnych objawów a jest w 6 mies. Ćwiczy i ma się super więc widać to możliwe. Ofkors ja o swojej ciąży nie mówiłam.
Kochana niedługo powinnaś się czuć lepiej bo sławny 12 tydz coraz bliżej ☺️
 
W szpitalu powiedzieli mi że mam się zgłosić przez sor na oddział i zostawiają mnie na 2-3 dni i dopiero jak się zgłoszę zrobią USG a tak z marszu nie ma mowy żeby tylko sprawdzili 😤
 
reklama
u mnie nadal brak objawów. Ale wczoraj była na spotkaniu dziewczyna w ciąży i mi opowiadała że nie ma i nie miała żadnych objawów a jest w 6 mies. Ćwiczy i ma się super więc widać to możliwe. Ofkors ja o swojej ciąży nie mówiłam.
Kochana niedługo powinnaś się czuć lepiej bo sławny 12 tydz coraz bliżej ☺️
Ja tez to słyszałam i szczerze? Mega Ci zazdroszcze. Ja nie mogę nic zaplanować bo w jednej chwili mogę będę czuła sie tragicznie.
Mowila co ćwiczy? Myśle ze chciałabym powoli wprowadzać pilates
 
Do góry