reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Ja tez to słyszałam i szczerze? Mega Ci zazdroszcze. Ja nie mogę nic zaplanować bo w jednej chwili mogę będę czuła sie tragicznie.
Mowila co ćwiczy? Myśle ze chciałabym powoli wprowadzać pilates
ja np ćwiczę narazie pt chodzę na basen co drugi dzień i pływam 45 min. Ale planuje wrócić do jogi również.
Ona ćwiczy bardzo wyczynowo cross fit. Jest instruktorka robiła to też przed ciążą. Myślę że dzięki temu też czuje się super.
Ja narazie ciąża bez objawowa jeśli nie liczyć bolących piersi ale to nie jest jakoś męczące. Mdłości byłyby znacznie gorsze.
 
Dziewczyny właśnie zjadłam kleik ryżowy bo już miałam mega ssanie. Chyba powoli wracam do żywych. Od 4 rano już nie mam objawow to mam nadzieje ze już będzie dobrze ale lekarka rodzinna powiedziała ze jak nawróci to mam od razu jechać na szpital. Mam nadzieje ze jednak już nie wróci …
 
Dziewczyny właśnie zjadłam kleik ryżowy bo już miałam mega ssanie. Chyba powoli wracam do żywych. Od 4 rano już nie mam objawow to mam nadzieje ze już będzie dobrze ale lekarka rodzinna powiedziała ze jak nawróci to mam od razu jechać na szpital. Mam nadzieje ze jednak już nie wróci …
trzymamy kciuki. Kleik dobra rzecz 💗pij wodę
 
Jestem taka zła. Nie mam dziś nifty. Zapomniałam że miałam nie brać heparyny. Przypomniało mi się po fakcie. Szlag.

Szukają mi godziny na jutro. 🤦🤦🤦
O nie! Właśnie pamietam ze nie wolno wtedy brać takich leków :( ale spokojnie, na pewno coś znajdą :) tylko może poproś o godziny poranne to wtedy badania wyjedzie tego samego dnia. Inaczej pewnie zostanie na weekend w przychodni 🙄
 
O nie! Właśnie pamietam ze nie wolno wtedy brać takich leków :( ale spokojnie, na pewno coś znajdą :) tylko może poproś o godziny poranne to wtedy badania wyjedzie tego samego dnia. Inaczej pewnie zostanie na weekend w przychodni 🙄
poprosiłam i czekam na termin. Boje się że wogóle mi powiedzą że w pon... ale dałam ciała. Jestem strasznie zła.
 
Cześć,
Ja po prenatalnych - udało się zrobić 🥹 wszystko na usg idealnie..dostałam nawet karteczkę z płcią!
Uściski od tego małego człowieka
 

Załączniki

  • IMG_0280.jpeg
    IMG_0280.jpeg
    775,8 KB · Wyświetleń: 68
reklama
Do góry