reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

ten rejestr tak naprawde nic kompletnie nie zmienia. Jakby przyszlo co do czego to i tak nikt Cie za nic scigac nie bedzie
Wiem. Ale jednak wole być bezpieczna w 100%. Nie dam rady psychicznie przejść tego samego koszmaru co wtedy. Zreszta moja gin mi to zaproponowała na samym początku, tylko ostatnio jak usłyszeliśmy bicie serduszka to chyba zrobiła się każdemu mega nadzieja ze tym razem będzie inaczej i wrócił temat karty ciąży. Na razie podziękuje za to ;)
 
reklama
Wyniki bety która dzisiaj robiłam.
 

Załączniki

  • Screenshot_20230905_164433_com.android.chrome_edit_66137990473239.jpg
    Screenshot_20230905_164433_com.android.chrome_edit_66137990473239.jpg
    78,8 KB · Wyświetleń: 82
na czym stanęło? W końcu jeden zarodek? A czym był drugi pęcherzyk? Ty miałaś stresa że są dwa, dobrze pamiętam?
wiesz co, poszłam do innego lekarza i nic nie mówiłam ze było jakieś podejrzenie itp.
I u tego lekarza okazało się ze jest wszystko dobrze, nie było żadnych problemów z widocznością itp. Nie ma żadnych krwiaków i nie ma żadnego drugiego pęcherzyka. Tamten mi dał hormony i nie wiadomo czy w ogóle były potrzebne ale muszę je już brać do 12 tygodnia bo ten lekarz u którego prowadzę powiedział ze nie mogę teraz przestać żeby nie doszło do poronienia. Muszę czekać aż łożysko przejmie funkcje odżywcze.
Nie wiem czy to była kwestia sprzętu czy co ale na tej wizycie nie było kompletnie problemu z niczym
 
Czy któraś z Was boryka się również ze spadkami ciśnienia i omdleniami? Codziennie robi mi się słabo i o tyle dobrze, że jestem w stanie szybko zareagować i zmienić pozycję żeby nie doszło do utraty przytomności 😞
ja tak miałam w pierwszej ciąży i chodziłam na czworakach do łazienki bo myślałam ze zemdleje. Nic z tym nie zrobisz, trzeba to przetrwac. Dużo wody pic i tyle
 
reklama
Z tego co się orientuję beta zwalnia pow. 10-12tys. Jak na okres 2 tygodni między badaniami to przyrost jest niewielki i chyba nie wskazuje na nic dobrego
 
Do góry