reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
U mnie każda ciąża z minimalnymi objawami i mam 2 córki, ale fakt, że wtedy miałam trądzik na twarzy a teraz nie mam, za to przeszło na plecy :( więc nie wiem czy to też się zalicza do synkowego glow. 😆 no i sama nie wiem, mózg każe mi się nastawić na trzecią córkę, ale bardzo bym chciała teraz syna. No i moja gin na USG stwierdziła, że widzi coś między nogami, ale to jeszcze za wcześnie na potwierdzenie, bo może to być przerośnięta łechtaczka. Na zagranicznym ramzi dziewczyna mówi, że dziewczyna. 🫣 prenatalne mam 25 września, to będzie 12t z hakiem. Zazwyczaj już wtedy znałam płeć.
na zagranicznych ramzi mówią odwrotnie bo tam robią USG przez powłoki brzuszne więc obraz jest odwrocony. Przez dopochwowe obraz jest rzeczywisty więc pewnie chłopak. Ale ramzi to bardzo niepewna metoda ☺️
 
Hej dziewczyny w piątek miałam wizytę i tak lekarzowi trułam ,że zgodził się zrobić USG ☺️☺️
Fasolka półtora cm,z miesiączki wychodziło wtedy równo 7 tygodni a z USG 7+5😃❤️ tętno 169.Jeszcze mam trochę mdłości,ale jest już dużo lepiej.Więcej jem, bardzo mi pomaga prevomit polecam ,jeśli też was męczą mdłości lub wymioty.Ja od 5 tygodnia schudłam prawie 3 kilo 😓więc było ciężko
 
reklama
Cześć dziewczyny:) ostatnio mało mnie tutaj. Dzisiaj miałam wizytę jest serduszko, z czego bardzo się cieszę:) wg usg i wg om 7 tydzień. Torbiel , którą mam podobno często towarzyszy ciąży, jest do kontroli i powinna się wchłonąć pod koniec pierwszego trymestru. Trochę odetchnęłam
ja też mam torbiel, i lekarz tylko kazał kontrolować i w razie bólu jechać na IP, bo miał kilka przypadków ostatnio że rosły do 10 cm i wtedy trzeba usuwać. Ale że właśnie zazwyczaj same się wchłaniają.:)
 
Do góry