reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

dziewczyny jak tam wasze sny? Jakieś dziwne? Ja dziś miałam sen, że odebrałam wynik NIFTY z wynikiem płci na chłopca. Strasznie w tym śnie byłam rozczarowana. Aż mi teraz wstyd. Ale sen był tak silny, że jak się obudziłam to potrzebowałam chwili żeby ogarnąc że jeszcze testu nie robiłam XD
Ja mam zazwyczaj dziwne sny, czasami po 3 różne przez noc 🤪 Najgorszy był chyba z tydzień albo 2 temu - że zmarła moja mama, a ma firmę i miała już dawno wpisać mnie jako zarządcę sukcesyjnego 🫣
ja teraz czesto snie o dziwnych rzeczach i bardzo duzo zapamietuje z tych snow :)
A nawiazujac do tematu plci: macie jakies przeczucia odnosnie tego? :)
Mniejsze mdłości, sporadyczne wymioty i brak chęci na słodycze sugeruje mi chłopca, ale z drugiej strony znowu na policzkach wyskakują mi plamki, które miałam w ciąży z młodą 🤣 ale bez ciąży też się zdarzały więc nie wiem 🤣 dla jaj dołączyłam na fb do grupy, która przewiduje płeć wg metody ramziego i 2 dziewczyny napisały, że dziewczynka... Nie wiem jak one to robią, ja nic nie widzę 🤣 Póki co się nie nastawiam, ale wg zabobonów owu z prawego jajnika i seks w owu to na chłopca 🤪
 
reklama
Ja mam zazwyczaj dziwne sny, czasami po 3 różne przez noc 🤪 Najgorszy był chyba z tydzień albo 2 temu - że zmarła moja mama, a ma firmę i miała już dawno wpisać mnie jako zarządcę sukcesyjnego 🫣

Mniejsze mdłości, sporadyczne wymioty i brak chęci na słodycze sugeruje mi chłopca, ale z drugiej strony znowu na policzkach wyskakują mi plamki, które miałam w ciąży z młodą 🤣 ale bez ciąży też się zdarzały więc nie wiem 🤣 dla jaj dołączyłam na fb do grupy, która przewiduje płeć wg metody ramziego i 2 dziewczyny napisały, że dziewczynka... Nie wiem jak one to robią, ja nic nie widzę 🤣 Póki co się nie nastawiam, ale wg zabobonów owu z prawego jajnika i seks w owu to na chłopca 🤪
To chodzi po której stronie formuje się łożysko i jest ciałko żółte. Mi zawsze z tego wychodził chłopak. Teoria Ramziego obalona już dawno :)
 
ja też minimalne objawy więc stawiam na chłopaka. Ale moje keżanki miały podobnie i maja dziewczynki więc to chyba wszystko można między bajki włozyć.
 
A ja wizyta dopiero za dwa tygodnie w głowie sobir ubzdurałam że na pewno jest źle ze dzidzia się nie rozwija, bardzo panikuje przez to, czesto pojawia się płacz bo się boję i już e takiej panice raz byłam pojechałam do lekarza ale na usg bylo wszystko ok minelo poltora tygodnia a ja od nowa schizuje😐 nie radzę sobie z głową totalnie 😐
 
ja mam wieczorami wydęty brzuch tylko, myśle ze w swoim rozmiarze to jeszcze spokojnie z miesiąc pochodzę ;) waga -1kg poki co. A w sumie zaczynam jutro 9t 🤩
Co do karty ciąży to u mnie odwrotnie. Moja gin chce mi założyć a ja ją uprosilam żeby jeszcze nie 💁🏻‍♀szukałam dzisiaj wizyty w Medicover na pobranie krwi to nawet nie zaznaczyłam ze jestem w ciąży. Poczekam do Sanco po prostu 🥹
 
ja mam wieczorami wydęty brzuch tylko, myśle ze w swoim rozmiarze to jeszcze spokojnie z miesiąc pochodzę ;) waga -1kg poki co. A w sumie zaczynam jutro 9t 🤩
Co do karty ciąży to u mnie odwrotnie. Moja gin chce mi założyć a ja ją uprosilam żeby jeszcze nie 💁🏻‍♀szukałam dzisiaj wizyty w Medicover na pobranie krwi to nawet nie zaznaczyłam ze jestem w ciąży. Poczekam do Sanco po prostu 🥹
Mam podobnie, ja na ta kartę nie naciskam i też chciałabym w sumie po nifty.
Nie za bardzo chce być w jakimś rejestrze przed :p
 
reklama
Do góry