reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
a czy miałaś robione USG na którym uwidoczniono pęcherzyk w macicy?
Tak jest pęcherzyk i było ciałko żółte z zarodkiem a dzisiaj takie zdj dostałam
 

Załączniki

  • IMG_20230905_110610.jpg
    IMG_20230905_110610.jpg
    734,3 KB · Wyświetleń: 76
ja też minimalne objawy więc stawiam na chłopaka. Ale moje keżanki miały podobnie i maja dziewczynki więc to chyba wszystko można między bajki włozyć.
U mnie każda ciąża z minimalnymi objawami i mam 2 córki, ale fakt, że wtedy miałam trądzik na twarzy a teraz nie mam, za to przeszło na plecy :( więc nie wiem czy to też się zalicza do synkowego glow. 😆 no i sama nie wiem, mózg każe mi się nastawić na trzecią córkę, ale bardzo bym chciała teraz syna. No i moja gin na USG stwierdziła, że widzi coś między nogami, ale to jeszcze za wcześnie na potwierdzenie, bo może to być przerośnięta łechtaczka. Na zagranicznym ramzi dziewczyna mówi, że dziewczyna. 🫣 prenatalne mam 25 września, to będzie 12t z hakiem. Zazwyczaj już wtedy znałam płeć.
 
Tak jest pęcherzyk i było ciałko żółte z zarodkiem a dzisiaj takie zdj dostałam
Hej, podobnie wyglądało to u mnie. Ciaza zatrzymała się na 5+5, a ja sama w sumie od skończonego 5 tc się w tej ciąży nie czułam. Ja mialam OM 2 lipca. Bralam duphaston na krwiaka, który prawdopodobnie podtrzymywałam objawy jak powiększone piersi bo po odstawieniu od razu zmalały. A krwiak jeszcze urósł. Czekam teraz na krwawienie, mam jakieś plamienia na razie, ale do szpitala się nie wybieram. Musi się samo oczyścić, bo narkozy sobie nie dam zrobić. Jakoś w mojej głowie nie cxulam się w ciazy I teraz czekam po prostu na okres. Nie przeżywam i nie mam dola, czego i Tobie życzę.
 
reklama
Dziewczyny a jak wasza morfologia ? Może mi któraś wytłumaczyć co to są te niedojrzałe granulocyty ? Czy one zawsze w pełnej morfologii wychodzą ? Czytam w necie i głupieje
 
Do góry