reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Przed chwilą miałam telefon od teściowej, że mała chyba będzie chora... Żłobek za pasem (btw, w czwartek dzwonili, że się dostała i dadzą znać kiedy zebranie i adaptacja, mamy środę i cisza 🤷‍♀️), no ale jak się coś rozwinie to trudno, przeżyjemy 🙂 była rano rozpalona, ale nie miała temperatury, więc czekamy 🙂
 
Wy tak piszecie o cukrzycy.. ja od zawsze mam cukier w okolicy 99, ale w ciąży nigdy cukrzyca mi nie wychodziła, lekarze uważają, że mam w normie. Krzywe są dobre. Jak to się stwierdza, że niektóre z Was mają po 90 cukry i mają cukrzyce? Wychodzą złe wyniki krzywej czy jak to działa? 🤷 nie do końca się w tym łapie.

U mnie jeśli chodzi o objawy to dalej tylko momentami mi niedobrze. Czasami bardziej chce mi się wymiotować i próbuje na dwa palce, bo jestem totalnie anty, jeśli chodzi o wymioty. Po prostu nie umiem, nawet jak wsadzam palce to tylko mi się "odbija" i tyle. Nie wiem, 4 ciąża i kolejny raz bez wymiotów.

@Marta_322332
Mam nadzieję, że jutro na wizycie będzie wszystko dobrze, wiem jak brak objawów może stresować, ja gdyby nie te chwilowe nudności to już w ogóle bym świrowała, bo dalej piersi nie bolą, brzuch też nie boli.
Mam tylko wzdęcia.
Czasami brak objawów nie jest niczym złym, a bywa tak, że objawy się wyciszają. U mnie się pojawiają nudności czasami. Jeden dzień mam, drugi nie. 🤷
Trzymam kciuki

Dziewczyny powodzenia na wizytach, dawajcie znać po. Ja mam dziś dół, głęboki jak również Mariański, w końcu by mi to przeszlo, bo ileż można... 🤷‍♀️
Ja dzisiaj też mam wielki dół. Łączę się w bólu
 
Przed chwilą miałam telefon od teściowej, że mała chyba będzie chora... Żłobek za pasem (btw, w czwartek dzwonili, że się dostała i dadzą znać kiedy zebranie i adaptacja, mamy środę i cisza 🤷‍♀️), no ale jak się coś rozwinie to trudno, przeżyjemy 🙂 była rano rozpalona, ale nie miała temperatury, więc czekamy 🙂
Dużo zdrówka dla małej
 
Dziewczyny jestem po wizycie.
I w pęcherzyku jest pęcherzyk zoltkowy i zarodek, jeszcze za wcześniej na akcje serca ale jest coś jeszcze nad tym pęcherzykiem coś co wyglada jak drugi pęcherzyk ciążowy ale lekarz kazał mi przyjść za tydzień i stwierdził ze jestem pacjentka o utrudnionej echogenicznosci , w sensie ze słabo widać. Teraz jestem jeszcze bardziej zestresowana bo jest podejrzenie ciąży bliźniaczej (nie wiem co innego to może być ) jakiś torbiel czy coś takiego? Czy to możliwe , może któraś z Was miała podobnie ?
 
Dziewczyny jestem po wizycie.
I w pęcherzyku jest pęcherzyk zoltkowy i zarodek, jeszcze za wcześniej na akcje serca ale jest coś jeszcze nad tym pęcherzykiem coś co wyglada jak drugi pęcherzyk ciążowy ale lekarz kazał mi przyjść za tydzień i stwierdził ze jestem pacjentka o utrudnionej echogenicznosci , w sensie ze słabo widać. Teraz jestem jeszcze bardziej zestresowana bo jest podejrzenie ciąży bliźniaczej (nie wiem co innego to może być ) jakiś torbiel czy coś takiego? Czy to możliwe , może któraś z Was miała podobnie ?
a co lekarz powiedzial o tym drugim pecherzyku?
 
reklama
powiedział ze podejrzenie ciąży mnogiej ale ze musimy poczekać i zobaczyć co z tego wyjdzie bo ten drugi jest na razie pusty
o kurcze, ale wieści. Ciekawe, czy to druga dzidzia czy coś innego? Ten drugi pusty na razie, tak? Czekam niecierpliwie na wizytę. Ja mam krwiak, ale on wygląda inaczej niż pęcherzyk, jak taka kałuża podluzna, pęcherzyk to bąbelek.
 
Do góry