reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
A ja mam takie pytanko. Już wczoraj chciałam zadać ale było późno...
Jakie są wasze najdziwniejsze objawy ciąży/co wam najbardziej przeszkadza?

No jestem ciekawa czy któraś mnie przebije 😂

Mi całą poprzednią ciążę mój mąż śmierdział cebulą... Ledwo wyszedł spod prysznica a juz z daleka czułam cebulę.. Ale taką zgniłą.. On cebuli oczywiście nie jadł i w domu nikt nic z cebulą nie robił. Było to do tego stopnia, że większość ciąży to spał w drugim pokoju... Pachniał/śmierdział cały on, jego skóra, oddech, poch... No cebularz 😂taką miał ksywke 😁No i jego perfum... Ulubiony, który normalnie doprowadza mnie do szaleństwa przyprawial mnie o mdłości...
 
A ja mam takie pytanko. Już wczoraj chciałam zadać ale było późno...
Jakie są wasze najdziwniejsze objawy ciąży/co wam najbardziej przeszkadza?

No jestem ciekawa czy któraś mnie przebije 😂

Mi całą poprzednią ciążę mój mąż śmierdział cebulą... Ledwo wyszedł spod prysznica a juz z daleka czułam cebulę.. Ale taką zgniłą.. On cebuli oczywiście nie jadł i w domu nikt nic z cebulą nie robił. Było to do tego stopnia, że większość ciąży to spał w drugim pokoju... Pachniał/śmierdział cały on, jego skóra, oddech, poch... No cebularz 😂taką miał ksywke 😁No i jego perfum... Ulubiony, który normalnie doprowadza mnie do szaleństwa przyprawial mnie o mdłości...
a wiecie co jest najgorsze...wczoraj znowu poczułam ten zapach...zapach Cebularz...
 
A ja mam takie pytanko. Już wczoraj chciałam zadać ale było późno...
Jakie są wasze najdziwniejsze objawy ciąży/co wam najbardziej przeszkadza?

No jestem ciekawa czy któraś mnie przebije 😂

Mi całą poprzednią ciążę mój mąż śmierdział cebulą... Ledwo wyszedł spod prysznica a juz z daleka czułam cebulę.. Ale taką zgniłą.. On cebuli oczywiście nie jadł i w domu nikt nic z cebulą nie robił. Było to do tego stopnia, że większość ciąży to spał w drugim pokoju... Pachniał/śmierdział cały on, jego skóra, oddech, poch... No cebularz 😂taką miał ksywke 😁No i jego perfum... Ulubiony, który normalnie doprowadza mnie do szaleństwa przyprawial mnie o mdłości...
O rany, masakra 🤣 w pierwszej najdziwniejszym objawem było ciągłe uczucie zimna i dreszcze a w tej nic 🤣 mdłości sporo lżejsze, wymioty do tej pory razy 3 (analogiczny czas pierwszej ciąży-wymioty codziennie poza weekendami) 🤣
Ale Ciebie chyba żadna Cię nie przebije 🤣
 
A ja mam takie pytanko. Już wczoraj chciałam zadać ale było późno...
Jakie są wasze najdziwniejsze objawy ciąży/co wam najbardziej przeszkadza?

No jestem ciekawa czy któraś mnie przebije 😂

Mi całą poprzednią ciążę mój mąż śmierdział cebulą... Ledwo wyszedł spod prysznica a juz z daleka czułam cebulę.. Ale taką zgniłą.. On cebuli oczywiście nie jadł i w domu nikt nic z cebulą nie robił. Było to do tego stopnia, że większość ciąży to spał w drugim pokoju... Pachniał/śmierdział cały on, jego skóra, oddech, poch... No cebularz 😂taką miał ksywke 😁No i jego perfum... Ulubiony, który normalnie doprowadza mnie do szaleństwa przyprawial mnie o mdłości...
Miałam tak samo w pierwszej ciąży, nie pamietam dokładnie czy to był zapach cebuli ale zapach czegoś tak śmierdzącego nie do zniesienia.
Musiałam spac odwrócona od niego i jeszcze zakrywałam się po uszy kołdrą. Wychodził spod prysznica, mył zęby i mimo to dalej okropnie śmierdział, nawet jego skóra. Totalnie wtedy odrzuciło mnie od czosnku i cebuli, kompletnie nie smakowała mi pizza ani żadne fest foody- myślałam, że do końca życia już nie zjem ani kawałka pizzy.

W tej ciąży nie mam takich dolegliwości ale za to mam inne, np. Pojawił mi się problem z egzemą, której nigdy w życiu nie miałam. Mam ten słynny baby brain. Totalne zmęczenie senność (ale już coraz mniejsze).
;)
 
reklama
Cześć dziewczyny, miałam wahanie czy dołączyć do grupy kwietniowej czy majowej, bo mój TP wypada dosłownie na końcówkę kwietnia (30/04) 😅. Ale jakoże już was tu podglądam i podglądam od jakiegoś czasu, to melduję się na pokładzie.
To moja pierwsza ciąża i wszystko jest dla mnie takie niepewne, testy pokazywały mi w zeszłym tygodniu zaledwie jakieś bladzinki mimo, że byłam już 4 dni po spodziewanej miesiączce. W piątek zbadałam betę i wynik byl ok 39.5, poniedziałek ponowiony 189. Dziś jestem 5+1 (termin ostatniej @ 24/07), myślicie że wyniki są w porządku? Staram się być spokojna, ale jednak ciagle niepokój wraca. Pozdrawiam was wszystkie ciepło.
 
Do góry