reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

Nooo skoro lekarz powiedział że podejrzewa ciążę mnogą ale trzeba poczekać to trzeba poczekać 🤷🏼‍♀️ my tu nic nie wymyślimy. Jakby podejrzewał torbiel to pewnie by powiedział
nie chciał mi za bardzo powiedzieć co to może być jak nie drugie dziecko bo zapytałam wprost ze jeśli to nie pęcherzyk to co innego może się okazać to powiedział ze nie chce mnie niczym stresować

Dał mi duphaston i luteinę i mam przyjść za tydzień

W rodzinie nie ma u nas bliźniaków. Jestem w takim szoku, nie dowierzam normalnie
 
reklama
nie chciał mi za bardzo powiedzieć co to może być jak nie drugie dziecko bo zapytałam wprost ze jeśli to nie pęcherzyk to co innego może się okazać to powiedział ze nie chce mnie niczym stresować

Dał mi duphaston i luteinę i mam przyjść za tydzień

W rodzinie nie ma u nas bliźniaków. Jestem w takim szoku, nie dowierzam normalnie
A badałaś bety? Jakie miałaś przyrosty?
 
o kurcze, ale wieści. Ciekawe, czy to druga dzidzia czy coś innego? Ten drugi pusty na razie, tak? Czekam niecierpliwie na wizytę. Ja mam krwiak, ale on wygląda inaczej niż pęcherzyk, jak taka kałuża podluzna, pęcherzyk to bąbelek.
ten drugi miał taki dziwny kształt ale raczej wyglądał jak pęcherzyk choć o trochę nieregularnych kształtach. Czytałam teraz ze czasem jest tak ze ten drugi się po prostu wchłania i jest jeden.

Ale znowu mnie czeka tydzień stresu.
Nie planowałam bliźniaków, w ogóle tego nie brałam pod uwagę a wręcz to dla mnie abstrakcja. W mojej rodzinie nie ma żadnych bliźniaków. Nawet w dalekiej
 
ten drugi miał taki dziwny kształt ale raczej wyglądał jak pęcherzyk choć o trochę nieregularnych kształtach. Czytałam teraz ze czasem jest tak ze ten drugi się po prostu wchłania i jest jeden.

Ale znowu mnie czeka tydzień stresu.
Nie planowałam bliźniaków, w ogóle tego nie brałam pod uwagę a wręcz to dla mnie abstrakcja. W mojej rodzinie nie ma żadnych bliźniaków. Nawet w dalekiej

przyrostu nie badałam ale tydzień temu w czwartek miałam 3500 ponad zgodnie z usg i tygodniem ciąży
No to nic nie wymyślisz. Trzeba czekać. Ale tak, czasem się wchłania ten drugi.
 
nie chciał mi za bardzo powiedzieć co to może być jak nie drugie dziecko bo zapytałam wprost ze jeśli to nie pęcherzyk to co innego może się okazać to powiedział ze nie chce mnie niczym stresować

Dał mi duphaston i luteinę i mam przyjść za tydzień

W rodzinie nie ma u nas bliźniaków. Jestem w takim szoku, nie dowierzam normalnie
no ta, bo stwierdzenie ‚nie chce pani stresowac’ jest wielce niestresujace 😅
 
reklama
Do góry