reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Czytałam jeszcze o tym tuńczyku, bo mi żyć nie daje 🤣 najmniej rtęci kumuluje bonito (katsuwonus pelawis) - im mniejszy tuńczyk, tym mniej rtęci. Szukałam jakiegoś artykułu naukowego, ale kiepsko mi idzie 🤷‍♀️ niby można zjeść nie częściej niż 2 razy na tydzień i nie więcej niż 170g 🙂
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie ❤️ cały weekend zajęło mi przeczytanie Waszych postów i z radością dołączam do Waszego grona 🥰 u mnie aktualnie 6+1, termin z OM 13.04, we wtorek czeka mnie druga wizyta, pierwszą wizytę zaliczyłam 4+4 oczywiście było jeszcze za wcześnie i w usg był tylko pęcherzyk 🤭 jest to moja pierwsza ciąża i w dodatku pierwszy cykl starań - miesiąc temu brałam ślub i wraz z mężem myśleliśmy, że zajmie to trochę więcej czasu a tu taka niespodzianka 🥰 mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, razem zawsze łatwiej przechodzić przez ten wymagający czas. Już po przeczytaniu Waszych postów czuje się bezpieczniej ❤️ Trzymam kciuki za Was i Wasze maleństwa 😘
 
Czytałam jeszcze o tym tuńczyku, bo mi żyć nie daje 🤣 najmniej rtęci kumuluje bonito (katsuwonus pelawis) - im mniejszy tuńczyk, tym mniej rtęci. Szukałam jakiegoś artykułu naukowego, ale kiepsko mi idzie 🤷‍♀️ niby można zjeść nie częściej niż 2 razy na tydzień i nie więcej niż 170g 🙂
Ja tam myślę że wszystko jest OK tylko z umiarem :)
 
Część dziewczyny. U mnie zdecydowanie moc wróciła, dobry humor również, ufff. 😁 takze ja i dzieci już po śniadaniu, idziemy do ogrodu, bo muszę im drewniana skrzynie na zabawki poskręcać, była na zszywkach i trochę się rozpada. Kor,ystam teraz, póki chłodno jeszcze i chmurki na niebie. :)
Piszcie po wizytach, co tam u was. :)
 
Witam wszystkich, ja dzisiaj 6+0, zaczynam 7 tydzień. Wróciłam po weekendzie u rodziców, rodzinka poinformowana, tak jak myślałam, są przeszczęśliwi :)
Ale mnie za to dopadło jakieś zamartwianie, w sobote moje bóle ustały na cały dzień, a potem w nocy były bardzo silne aż mnie budziły... w dodatku wczesniej juz troche zaczely mnie boleć sutki, a teraz nic 😞 no i obudziłam się z potwornym bólem głowy, ale to może od ciepła,w każdym razie początek tygodnia taki sobie, mam nadzieję że u Was lepiej
 
Ja rozpoczęłam dzisiaj 8 tydzień (7+0) od omdlenia w komunikacji miejskiej, na szczęście nigdzie nie upadłam a ludzie szybko zareagowali. Mam nadzieję, że u Was lepiej 😊
 
reklama
U mnie ok, tak jak pisałam prócz cycków jak doniczki i bolących tak że wybudzam sie w nocy zero objawów. :) Czuje się super, właśnie siedzę w pracy. Oby jak najdłużej!
 
Do góry