reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny przepraszam zgłaszam sie...
Proszę żeby ktoś za Mnie przejął obowiązki założyciela wątku... U mnie ok tzn psychicznie Kiepsciusio dodatkowo mam takie całodobowe mdłości że chce Mi się płakać
Wrócę do was jak lekarz mnie uspokoi że z dzieckiem wszystko ok, nie wchodzilam tutaj bo jak przeczytałam, że któraś z was poroniła moja głowa wariowala i się nakręciłam że też poronie...
I trzymam za. Was. Kciuki
mogę spróbować to ogarnąć, ale byłoby fajnie gdyby jeszcze jedna z Was mi pomogła:)
 
Hej wszystkim! Ja już po wizycie, teoretycznie umawiałam się na za 2 tygodnie dopiero ale że panikara ze mnie i po tym jak mi objawy opuściły poszłam na kontrolę i... Wszystko w porządku 🥰 aż całe 2cm szczęścia.
A te kłucia co mnie martwiły to powiedziała że macica się rozciąga i dlatego 😅
 
Hej wszystkim! Ja już po wizycie, teoretycznie umawiałam się na za 2 tygodnie dopiero ale że panikara ze mnie i po tym jak mi objawy opuściły poszłam na kontrolę i... Wszystko w porządku 🥰 aż całe 2cm szczęścia.
A te kłucia co mnie martwiły to powiedziała że macica się rozciąga i dlatego 😅
super! Gratulacje!
 
reklama
idę idę:D leżenie niestety wychodzi mi mega slabo :( wczoraj musialam posprzątać bo wszystko mnie denerwowało. 😒
ja dziś się w końcu ruszyłam, bo chlew w domu, a mam obsesję na punkcie porządku. Chwilę porobiłam, spakowałam ogromny karton do przeprowadzki, no i teraz godzinkę leze, i zaraz znow wstaje i się biorę za zbieranie gratów porozwalanych po domu. Częściej przez 10 dni leżałam jak placek, ale dziś nieco lepiej mi psychicznie, to się ruszyłam.
 
Do góry