reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Jeszcze jedno pytanko czy was też boli podbrzusze?
Ostatnio w ciąży byłam. Prawie 6 lat temu i coś mi świta że wtedy też pobolewal mnie brzuch ale wtedy się tym nie przejmowalam, teraz Wszystko Mnie martwi...
Mnie boli, ale tylko czasem i teraz dość delikatnie, tak mnie ciągnie. Od owulacji miałam mocniejsze bóle właśnie takie miesiączkowe, ale sporo za wcześnie 🫢 przez kilka tygodni takie bóle mogą być i o ile ból jest delikatny, nie nasila się i nie występują plamienia/krwawienia to raczej nic groźnego. Po prostu macica się rozciąga.

Jednak ja też mimo wszystko sprawdzam czy nie ma żadnej krwi na papierze. :/
 
reklama
Witam się z Wami cichutko, mam nadzieję że zostanę z Wami do końca :)
Jestem po jednej ciąży którą poroniłam w 10 tyg w styczniu bez żadnych objawów po prostu poszłam na wizytę kontrolną i się dowiedziałam..
8.06 miałam ostatnią miesiączkę, tydzień temu robiłam testy aż 5 😅 tak dla pewności i wszystkie wyszły blade pozytywne. Dziś byłam już na wizycie bo już nie mogłam wytrzymać taka panikara ze mnie, ale nic wiele się nie dowiedziałam , na USG było widać tylko pęcherzyk żółtkowy, no i mały torbiel na jednym jajniku. Przepisała mi duphaston i acard i następna wizyta za 1.5 tygodnia. Bardzo się stresuję ale mam nadzieję że będzie dobrze :)
 
U mnie dzisiaj beta 112!❤️ to 230% przyrostu.
Człowiek się cieszy, że rośnie, a potem zaczyna myslec czy to nie za dużo 🤣hahah i tak całą ciąże, ciagle wątpliwości i zmartwienia 🙈
 
No to i ja się witam :) bylam dwa lata temu na majowych mamach chwilkę, ale nie udzielałam się za mocno bo było codziennie milion postów i nie nadążałam z czytaniem🙈 aczkolwiek moja majoweczka ma się świetnie ❤️😁 teraz czas na kwietniowe. Moja beta poszla w kosmos, bo prawie 700🙈 u lekarza potwierdzone. Biore tak jak w poprzedniej ciazy clexane, acard i progesteron. Oby się dokulać do kwietnia 😁😍 tego wszystkim nam życzę. ❤️
20230727_131600.jpg
 
No to i ja się witam :) bylam dwa lata temu na majowych mamach chwilkę, ale nie udzielałam się za mocno bo było codziennie milion postów i nie nadążałam z czytaniem🙈 aczkolwiek moja majoweczka ma się świetnie ❤️😁 teraz czas na kwietniowe. Moja beta poszla w kosmos, bo prawie 700🙈 u lekarza potwierdzone. Biore tak jak w poprzedniej ciazy clexane, acard i progesteron. Oby się dokulać do kwietnia 😁😍 tego wszystkim nam życzę. ❤️grZobacz załącznik 1551357
 
reklama
Daj znać jak sytuacja…może nie dzieje się nic złego, sporo Dziewczyn na początku plami. Trzymam kciuki.
No to plamienie jest bardzo delikatne, tylko nie plamie na różowo ani brązowo. To taka bardziej ciemna czerwień.. śluz jest delikatnie brązowy, ale bardziej biały niż brązowy. Brzuch mnie trochę ciągnie, jak leżę to jest lepiej, no ale w domu roczniak, córa dość wymagająca. 😣 staram się ogarnąć duphaston. Ginekolog najwcześniej w poniedziałek a i tak nie mam z kim dzieci zostawić. Mąż pracuje do 20. Nie wiem jak to będzie. Mam jakąś nadzieję, że to nie najgorsze, ale od początku nie chciałam się nastawiać, że się uda.
 
Do góry