reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Hej dziewczyny, myślicie, ze jest jeszcze szansa?
Od góry test zrobiony w poniedziałek wieczorem, jest najbardziej wyraźna kreska.
Kolejne robione w kolejnych dniach, ale widzę jakby cień cienia kreski. Jestem 7 dni przed okresem i wiem, ze za wcześnie, ale coś mnie podkusiło, żeby już zrobić te testy. W poniedziałek i wtorek lekko pobolewało mnie w dole brzucha.
Zobacz załącznik 1551085
Hym dziwna sprawa tym bardziej że ta kreska wyszła dość widoczna 7 dni przed okresem... Ja robiłam pierwszy 4-5 dni przed okresem i tylko ja ją widziałam i później każdego dnia byla coraz ciemniejsza
Jedynie beta prawdę ci powie ☺

Trzymam Kciuki🥰🥰
 
reklama
Tutaj zdjęcia moich testów też robiłam na 6 dni przed okresem. z drugiego i pierwszego dnia przed nie mam. Zdjęcia, ale kreska jest już bardzo wyraźną
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-07-27-12-57-36-580_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-07-27-12-57-36-580_com.miui.gallery.jpg
    199 KB · Wyświetleń: 188
Hym dziwna sprawa tym bardziej że ta kreska wyszła dość widoczna 7 dni przed okresem... Ja robiłam pierwszy 4-5 dni przed okresem i tylko ja ją widziałam i później każdego dnia byla coraz ciemniejsza
Jedynie beta prawdę ci powie ☺

Trzymam Kciuki🥰🥰
Poprawka testowałam. 6 dni przed 😆 a nie 4-5
 
ja 25 sierpnia. Chce iśc jak już będzie czarno na białym.
Myślę tylko czy ewent nie iśc wcześniej zobaczyć czy czasem nie cp.
No ja właśnie też chcę iść żeby już coś było... Umówiłam Się najpierw na 7 sierpnia ale stwierdziłam że to za wcześnie i przełożyłam wizytę na 21 sierpnia. Będzie wtedy 7 +5
Powibien już wtedy być zarodek i serduszko
 
Jeszcze jedno pytanko czy was też boli podbrzusze?
Ostatnio w ciąży byłam. Prawie 6 lat temu i coś mi świta że wtedy też pobolewal mnie brzuch ale wtedy się tym nie przejmowalam, teraz Wszystko Mnie martwi...
 
Jeszcze jedno pytanko czy was też boli podbrzusze?
Ostatnio w ciąży byłam. Prawie 6 lat temu i coś mi świta że wtedy też pobolewal mnie brzuch ale wtedy się tym nie przejmowalam, teraz Wszystko Mnie martwi...
Mnie boli i to nawet bardzo. Jak na okres.
W poprzedniej ciąży miałam podobnie. Dopóki nie ma plamień to, myślę że to fizjologia
 
reklama
Mnie boli i to nawet bardzo. Jak na okres.
W poprzedniej ciąży miałam podobnie. Dopóki nie ma plamień to, myślę że to fizjologia
Kurde człowiek niby wie że to normalne... Ale ciezko sobie uzmysłowić że ból jest normalny 😁
A boli cię ciągle czy od czasu do czasu?
Bo mnie nie cały czas
 
Do góry