reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Dzien dobry dziewczyny :) miłego dnia wszystkim! U nas tort dowieziony, ja już po pobraniu i czekam z niecierpliwością na wyniki. Chyba dzisiaj zadzwonię umówić się na wizytę 🙈
Co robiłaś za badania? Ja zaraz jadę na betę. Znow się dzis słabiej czuje, mlodszy wrzeszczy od rana, ho jest zły i się drze na cały regulator, umieram.
 
reklama
Ja w poprzedniej ciąży czytałam, że mdłości ok 7 tygodnia i dokładnie tak mi się zaczęły 🤣 wcześniej nic poza bólem podbrzusza od czasu do czasu i przeszywającym uczuciem zimna, a że był grudzień to było wesoło 🤣
mega ciekawa jestem czy jesli ta ciaza sie utrzyma to czy bede ja przechodzic tak jak pierwsza, bo tamta mimo troche upierdliwej cukrzycy byla bardzo laskawa objawowo dla mnie
 
mega ciekawa jestem czy jesli ta ciaza sie utrzyma to czy bede ja przechodzic tak jak pierwsza, bo tamta mimo troche upierdliwej cukrzycy byla bardzo laskawa objawowo dla mnie
Trzymam mocno kciuki żeby tak 😘 moja poza cukrzycą i tymi porannymi wymiotami też była łaskawa, zwłaszcza wagowo, bo nie przytyłam ani kg 🤣
 
reklama
Do góry