reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
W pierwszej ciąży tez nie robiłam. Teraz mi coś mówiło żeby zrobić, bo testy wyszły mi pozytywne późno w porównaniu do tych z pierwszej ciąży i kreski były słabiutkie.
Ja może bym zrobiła, gdybym miała bliżej labo. Ale poczekam do wizyty, nie mam na nic wpływu 🙂 Się tylko skusiłam na porównanie testów z poprzedniej i tej, wtedy robiłam 5 dni po terminie a teraz w dniu spodziewanej @ i mam wrażenie, że obecne są ciut ciemniejsze 🤔
 
A ja wczoraj byłam zadowolona z wizyty, ale dzisiaj już panikuję. Jakoś nie podobał mi się ten pęcherzyk żółtkowy, pytałam wczoraj czy nie jest za duży, albo czy ciążowy nie jest za mały. Nie mówiła, że jest coś nie tak, ale naczytałam się, że za duży pęcherzyk ciążowy nie wróży dobrze i nie znalazłam żadnej pozytywnej historii. Jestem albo głupia, albo nie wiem co.

W poniedziałek idę jeszcze na NFZ po skierowanie na badania, ale chyba sprawdzę jeszcze USG czy pęcherzyki urosły,czy zarodek rośnie w ogóle. Macie jakieś zdjęcie USG z poprzednich ciąży z 5-6 tygodnia? Bo już przeglądałam swoje, ale wydaje mi się,że tak dużego pęcherzyka żółtkowego nie miałam, a teraz ginka w sumie nie mierzyła nic poza zarodkiem.
 

Załączniki

  • received_261173719313438.jpeg
    received_261173719313438.jpeg
    96,2 KB · Wyświetleń: 41
  • received_634505644220518.jpeg
    received_634505644220518.jpeg
    53,8 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Ja może bym zrobiła, gdybym miała bliżej labo. Ale poczekam do wizyty, nie mam na nic wpływu 🙂 Się tylko skusiłam na porównanie testów z poprzedniej i tej, wtedy robiłam 5 dni po terminie a teraz w dniu spodziewanej @ i mam wrażenie, że obecne są ciut ciemniejsze 🤔
Jeśli nie masz powodów do zmartwień nic Cię nie niepokoi to chyba nie ma potrzeby robić tego badania.
 
Do góry